Archive for Грудень, 2016

Дітлахи з Іванівського ясла-садка «Лелеченя» зустрінуть Новий рік з новими вікнами та дверима

Опубліковано в Новини Департаменту

В Іванівському ясла-садку «Лелеченя» завершено капітальний ремонт заміни вікон та дверей. Всі монтажні роботи було виконано за рахунок коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток, який склав понад 900 тис. грн.

Вже після новорічних свят вихованці садка прийдуть в теплі та оновлені групи.

Для (більше…)

Школи області отримали 713 персональних комп’ютерів

Опубліковано в Новини Департаменту

27 грудня 2016 року керівництво області зустрілося з директорами шкіл та передало їм комп`ютерне обладнання з ліцензійним програмним забезпеченням.

Така подія відбулась завдяки дії Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки з метою своєчасного та в повному обсязі забезпечення (більше…)

Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів

Опубліковано в Новини Департаменту

19-20 грудня 2016 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук та інших організацій вже вдруге провів Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів.20161220_141409

Учасниками заходу (більше…)

Акція: «Херсонщина за мир і щастя в Україні»

Опубліковано в Новини Департаменту

dsc02703-1200x480З метою участі у Всеукраїнській акції «За мир і щастя в Україні», відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 грудня 2016 року № 378 «Про організацію проведення обласної акції «Херсонщина за мир і щастя в Україні» та виховання у підростаючого покоління (більше…)

Шановні колеги!

Опубліковано в Новини Департаменту

baner-vystavky-szo-2017-150h6016-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки (більше…)

День відкритих дверей в Університеті державної фіскальної служби України

Опубліковано в Новини Департаменту

Університет державної фіскальної служби України 25 лютого та 18 березня 2017 року проводить День відкритих дверей (Київська область, м.Ірпінь, вул.Університетська, 31).

Ректорат та студентська спільнота гостинно запрошує учнів випускних шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, (більше…)

Робоче засідання Виконкому Студентської ради

Опубліковано в Новини Департаменту

21 грудня 2016 року у приміщенні управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулося робоче засідання Виконкому Студентської ради при Херсонській обласній державній адміністрації.

Члени Студентської ради та представники Херсонської державної морської академії обговорили питання (більше…)

Проведено акцію «Допоможи захиснику»

Опубліковано в Новини Департаменту

Упродовж двох останніх тижнів громадська організація «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» (секція працівників дошкільної освіти, голова секції Шаповал Н.М.) організувала та провела благодійну акцію «Допоможи захиснику». Працівники 41 дошкільного закладу(ДНЗ №1, 4 , 5, 7, 8 ,11, 12, 13, (більше…)

Потяг єднання України «Труханівська січ» відвідав Херсон

Опубліковано в Новини Департаменту

19 грудня 2016 року до Херсона завітав колектив національно-патріотичного проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»: волонтери, митці, громадські діячі та військовослужбовці.img_7491Прибувши до Херсона, учасники Всеукраїнської акції поспілкувалися з керівництвом області, Студентською радою при Херсонській (більше…)

Визначено переможців конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

Опубліковано в Новини Департаменту

16 грудня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» ХОР відбувся II етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Основна мета конкурсу – сприяння утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання шанобливого (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01