Архів за Декабрь, 2016

Дорогі колеги!

Опубліковано в Новини управління

64672654Сердечно вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож давайте відкинемо сумніви і щиро, як у дитинстві, повіримо в чудо та відчуємо, як серце наповнюється любов’ю.

Хай не тільки в казкову новорічну (далее…)

Дітлахи з Іванівського ясла-садка «Лелеченя» зустрінуть Новий рік з новими вікнами та дверима

Опубліковано в Новини управління

В Іванівському ясла-садку «Лелеченя» завершено капітальний ремонт заміни вікон та дверей. Всі монтажні роботи було виконано за рахунок коштів державної субвенції на соціально-економічний розвиток, який склав понад 900 тис. грн.

Вже після новорічних свят вихованці садка прийдуть в теплі та оновлені групи.

Для (далее…)

Школи області отримали 713 персональних комп’ютерів

Опубліковано в Новини управління

27 грудня 2016 року керівництво області зустрілося з директорами шкіл та передало їм комп`ютерне обладнання з ліцензійним програмним забезпеченням.

Така подія відбулась завдяки дії Угоди між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки з метою своєчасного та в повному обсязі забезпечення (далее…)

Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів

Опубліковано в Новини управління

19-20 грудня 2016 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук та інших організацій вже вдруге провів Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів.20161220_141409

Учасниками заходу (далее…)

Акція: «Херсонщина за мир і щастя в Україні»

Опубліковано в Новини управління

dsc02703-1200x480З метою участі у Всеукраїнській акції «За мир і щастя в Україні», відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 грудня 2016 року № 378 «Про організацію проведення обласної акції «Херсонщина за мир і щастя в Україні» та виховання у підростаючого покоління (далее…)

Шановні колеги!

Опубліковано в Новини управління

baner-vystavky-szo-2017-150h6016-18 березня 2017 р. відбудеться головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки (далее…)

День відкритих дверей в Університеті державної фіскальної служби України

Опубліковано в Новини управління

Університет державної фіскальної служби України 25 лютого та 18 березня 2017 року проводить День відкритих дверей (Київська область, м.Ірпінь, вул.Університетська, 31).

Ректорат та студентська спільнота гостинно запрошує учнів випускних шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів, (далее…)

Робоче засідання Виконкому Студентської ради

Опубліковано в Новини управління

21 грудня 2016 року у приміщенні управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулося робоче засідання Виконкому Студентської ради при Херсонській обласній державній адміністрації.

Члени Студентської ради та представники Херсонської державної морської академії обговорили питання (далее…)

Проведено акцію «Допоможи захиснику»

Опубліковано в Новини управління

Упродовж двох останніх тижнів громадська організація «Асоціація працівників закладів освіти м. Херсона» (секція працівників дошкільної освіти, голова секції Шаповал Н.М.) організувала та провела благодійну акцію «Допоможи захиснику». Працівники 41 дошкільного закладу(ДНЗ №1, 4 , 5, 7, 8 ,11, 12, 13, (далее…)

Потяг єднання України «Труханівська січ» відвідав Херсон

Опубліковано в Новини управління

19 грудня 2016 року до Херсона завітав колектив національно-патріотичного проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»: волонтери, митці, громадські діячі та військовослужбовці.img_7491Прибувши до Херсона, учасники Всеукраїнської акції поспілкувалися з керівництвом області, Студентською радою при Херсонській (далее…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01