Archive for Листопад, 2016

Конкурс майстрів художнього читання

Опубліковано в Новини Департаменту

26 листопада 2016 року на базі Херсонської гімназії № 3 відбувся щорічний обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді, який пройшов з метою виявлення обдарованих і талановитих дітей, розвитку художнього смаку особистості, пізнання осмислення краси (більше…)

Правова відповідальність та закони України

Опубліковано в Новини Херсона

Усі громадяни повинні дотримуватись норм законодавства держави. Законність та правопорядок у країні забезпечують правоохоронні органи. Неповнолітні повинні знати свої права, обов’язки та правову відповідальність за правопорушення.

Тому, 29 листопада у Генічеському медичному училищі Херсонської обласної (більше…)

Відбулася районна гра «Брейн-ринг з правознавства»

Опубліковано в Новини Херсона

Усі люди зв’язані з певним соціальним середовищем, в якому вони народжуються і формуються. Поза соціаль¬ним середовищем, поза суспільством людина немислима. Як кожний ставиться до середовища — питання важливе і для суспільства, і для окремої особи.

Для свого успішного функціонування те чи інше сус¬пільство (більше…)

Проведено навчання для методистів Сірогозщини

Опубліковано в Новини Херсона

Відомо, що на методиста покладено високу місію – бути лідером професійного розвитку, адже «педагоги педагогів» мають завжди відчувати «биття пульсу» кожного вчителя зокрема і шкільного колективу в цілому, уявляти реальний стан професійного зростання педагогічних працівників, сприймати методичну роботу (більше…)

Онлайн-курси по математиці для учнів початкової школи

Опубліковано в Новини Департаменту

Українська освітня платформа «Вчи.ком.юа» розробила онлайн-курси по математиці для учнів початкової школи.

Усі завдання «Вчи.ком.юа» виконані в інтерактивній формі і розроблені професіональними психологами та методистами. В основі курсів закладені принципи ДСПЗО та система індивідуальної траєкторії (більше…)

Щодо факту перевірки зошитів вчителем початкових класів

Опубліковано в Новини Департаменту

У зв’язку з тим, що наказом Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1009 «Пpo внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222» внесені зміни щодо орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, яким скасовано фіксацію (більше…)

Невичерпна криниця наукових досліджень

Опубліковано в Новини Департаменту

У жовтні-листопаді 2016 року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласний конкурс учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність».

У конкурсі взяло участь 43 учня з 29 навчальних та позашкільних закладів освіти Бериславського, (більше…)

Студенти вшанували пам’яті жертв Голодомору в Україні

Опубліковано в Новини Херсона

У пам’яті людській навіки залишаться найстрашніші в історії роки — роки Голодомору. Відомі вам слова «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього»? Адже наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань.

25 листопада студенти 32 медсестринської (більше…)

Запрошуємо до участі в конкурсі «50 слів»

Опубліковано в Новини Департаменту

emblemm_harmВсеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» запрошує до участі у 38-му Міжнародному конкурсі «50 слів».

Головна його мета – самостійне вироблення або удосконалення учасником конкурсу додаткових знань, умінь і навичок у відшуканні/оформленні відповідей, здобутих із джерел інформації, (більше…)

ГОЛОДОМОР… ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА

Опубліковано в Новини Херсона

До Дня пам’яті жертв голодоморів, з метою гідного вшанування закатованих українців та донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії 24 листопада 2016 року в Іванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 проведено Урок (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01