Archive for Жовтень, 2016

Автобусна зупинка як мистецький проект

Опубліковано в Новини Херсона

Кожна повноцінна держава цілеспрямовано й системно плекає у своїх громадян патріотичні почуття, національну гідність і гордість.

Надзвичайно велика роль у вихованні справжніх патріотів належить школі. Шкільне виховання справді спрямоване на те, щоб сформувати дитину свідомим українцем – дітям прищеплюється (більше…)

Фестиваль козацької пісні у Нижньосірогозькій школі

Опубліковано в Новини Херсона

У забуття все більше відходять дні наших звитяг. Змінилися часи, змінилися і людські погляди на сенс життя, на самопожертву в ім’я України. Але не перестає боліти у нас душа і за минуле, і за сьогодення нашої держави. Поезія, проза, пісня – є великим відображенням патріотизму й героїзму. Їхню мову гніву, (більше…)

До відома начальників управління, відділів освіти (освіти, молоді та спорту) районних державних адміністрацій, міських рад

Опубліковано в Новини Департаменту

Інформуємо, що на соціальній онлайн платформі EdEra (https://www.ed-era.com/) розміщено навчальні матеріали для використання у навчально-виховному процесі вчителями початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Просимо довести зазначену інформацію до відома керівників навчальних закладів.

День визволення України від фашистських загарбників

Опубліковано в Новини Херсона

73 роки відділяє нас від тих днів, коли Україна була звільнена від фашистських загарбників. Та скільки б не пройшло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатись до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством. В ці останні дні жовтня (більше…)

«Моє місто любов’ю зігріте»

Опубліковано в Новини Департаменту

На базі дитячого клубу – кафе «Золотий ключик» відбулося відкрите засідання Літературної майстерні Херсонського Центру позашкільної роботи «Моє місто любов’ю зігріте», на якому були присутні призери та переможці конкурсу авторів поезії та прози, присвяченого Дню міста Херсона.lit_2__2

На святі були присутні: (більше…)

Адаптація студентів до навчання в училищі

Опубліковано в Новини Херсона

У Генічеському медичному училищі 25 жовтня пройшов психологічний тренінг, спрямований на успішну адаптацію першокурсників до навчання в училищі.

Тренінг розпочався з пояснення мети зустрічі, поняття «тренінг» та інформування студентів про правила поведінки на тренінгу.f9wcdc423duМета тренінгу – створення умов (більше…)

Студенти взяли участь у фестивалі патріотичної пісні «Пісні народжені серцем»

Опубліковано в Новини Херсона

27 жовтня у залі Генічеської ШЕВ студенти Генічеського медичного училища відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» 4 та 1 курсу – Чілко Медіє та Заворочай Марія взяли участь у фестивалі патріотичної пісні «Пісні народжені серцем», присвячені визволенню України та міста Генічеськ від нацистських (більше…)

Обласний семінар-практикум «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області»

Опубліковано в Новини Департаменту

З 20 по 22 жовтня комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводив обласний семінар-практикум «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області». Семінар проводився на базі історико-розважального комплексу «Зелені (більше…)

Вітаємо переможців Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Intel-Техно Україна 2016–2017»

Опубліковано в Новини Департаменту

У рамках п’ятого фестивалю «Sikorsky Challenge 2016» у місті Києві у жовтні цього року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з корпорацією Intel був проведений Всеукраїнський науково-технічний конкурс «Intel-Техно Україна 2016–2017», який є національним етапом міжнародного конкурсу (більше…)

Студенти ХНТУ на екскурсії в автомобільній компанії

Опубліковано в Новини Департаменту

Неможливо дізнатися заздалегідь, що чекає кожну людину в майбутньому, як зміниться життя.Так, про майбутне студентів ХНТУ, їх подальше працевлаштування піклується рідний університет.

Група компаній «Бебко-груп», що має досвід роботи в автомобільному бізнесі близько 10 років, надає можливість студентам (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01