Archive for Вересень, 2016

Дорогі освітяни! Шановні колеги!

Опубліковано в Новини Департаменту

Привітання з Днем Вчителя Директору Прозою

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти та Всеукраїнським Днем вчителя!

Ви творите дитячі душі та відкриваєте дорогу у майбутнє, кожного дня віддаючи тепло своїх сердець, знання та мудрість учням. Своїми досягненнями та перемогами ми зобов’язані перш за все Вчителю. (більше…)

Відбулася спартакіада для дошкільників «Крок до Олімпу» у рамках Всеукраїнського Дня дошкілля

Опубліковано в Новини Департаменту

27 вересня 2016 року у рамках Всеукраїнського Дня дошкілля відбулася ювілейна спартакіада для дошкільників «Крок до Олімпу» на базі Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №5 Херсонської міської ради.dsc_0110Захід відвідали секретар міської ради Урсуленко О.Б., голова профспілки працівників освіти (більше…)

День людей похилого віку

Опубліковано в Новини Херсона

Турбота про людей похилого віку — не лише справа дорослих. Учні Дружбівської школи взяли активну участь у акції «Допоможи ветерану». Волонтерські загони 8 та 9 класів разом із педагогом-організатором Дмитром Калякіним упорядкували присадибні ділянки ветеранів праці Могили Віктора Федоровича та Бондаренко (більше…)

Учні ознайомилися з унікальною природою урочища “Буркути”

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою формування в учнів основ проведення наукових досліджень у природі, екологізації їх дослідницької діяльності, виховання стійких переконань необхідності збереження унікальних природних ландшафтів рідного краю 27 вересня 2016 року педагоги Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (більше…)

Джерело творчості

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20 липня 2016 року № 861 «Про підсумки першого (заочного) туру та проведення другого (очного) туру 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільник навчальних закладів «Джерело творчості» з 21 по 23 вересня (більше…)

На Херсонщині педагогам вручили обласні стипендії

Опубліковано в Новини Департаменту

1-228 вересня 2016 року у Херсоні відбувся форум педагогічних працівників області «Флагмани освіти Херсонщини», який зібрав освітян з усіх куточків Херсонщини.

Під час урочистості керівники області привітали кращих педагогів.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено:

1. Болдіна Олена Валеріївна (більше…)

Особливості позашкільної освіти в умовах становлення нової української школи

Опубліковано в Новини Департаменту

27 вересня 2016 року комунальним закладом Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласний семінар-практикум методистів районних та міських станцій юних техніків, центрів дитячої та юнацької творчості з теми: «Особливості позашкільної освіти в умовах становлення (більше…)

Найкращі освітяни області зібралися на форумі «Флагмани освіти Херсонщини»

Опубліковано в Новини Департаменту

28 вересня у ККЗ «Ювілейний» відбувся форум педагогічних працівників області «Флагмани освіти Херсонщини».

Перед ККЗ «Ювілейний» гостей форуму зустрічав духовий оркестр Херсонської державної морської академії, а у фойє можна було переглянути виставку професійно-технічних та вищих навчальних закладів.[widgetkit (більше…)

Запорука успіху – у тісній співпраці

Опубліковано в Новини Херсона

Усі близькі й далекі наші плани починаються зі школи. Адже саме у стінах школи починають формуватися, набувати знань і морального здоров’я наші діти, і чи будуть вони громадянами, гідними своєї країни й свого часу, залежить від школи та уваги до її справ усієї нашої громадськості та держави зокрема.

Саме (більше…)

Районний зліт туристів – краєзнавців

Опубліковано в Новини Херсона

Україна – це щедра земля під волошковим небом, це задумливі степи, широкі поля, густі ліси та гірські вершини, це сині озера й річки, калина край вікна і журавель у небі – такими словами, 27 вересня 2016 року в день Всесвітнього Дня туризму, розпочався районний зліт туристів-краєзнавців у комунальному (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01