Archive for Липень, 2016

Особливості структури нового навчального року та реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році

Опубліковано в Новини Департаменту

Міністром освіти і науки визначено структуру нового навчального року (лист МОНУ від 09.06.2016 № 1/9-296). Документом передбачено, що структуру навчального року та строки проведення канікул у новому навчальному році встановлюватимутьзагальноосвітні навчальні закладиза погодженням з управлінням освіти.

Навчальний (більше…)

Оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей

Опубліковано в Новини Департаменту

Одним із пріоритетних напрямів державної політики є поліпшення здоров’я дітей. При цьому важливим чинником його забезпечення є організація якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

Адже саме в дитячому віці якісно організоване оздоровлення та відпочинок – той позитивний чинник, що впливатиме (більше…)

Подання заяв про вступ до ВНЗ завершено

Опубліковано в Новини Департаменту

27 липня о 18 годині завершено прийом документів на вступ до вищих навчальних закладів від абітурієнтів, які вступають на базі 11 класів.

Список вступників рекомендованих на навчання за бюджетні кошти буде доступний для всіх 1 серпня.

У період з 1 до 5 серпня рекомендовані до зарахування абітурієнти (більше…)

Прийом документів до вищих навчальних закладів триває

Опубліковано в Новини Департаменту

Херсонський державний унiверситет запрошує абітурієнтів до вступу на 1 курс.

До вашої уваги наступні спеціальності:

1. Комп’ютерні науки та інформаційні технології. Кваліфікація: програміст, фахівець з IT (кількість бюджетних місць – 20);

2. Інженерія програмного забезпечення. Кваліфікація: інженер (більше…)

День скульптури із піску

Опубліковано в Новини Департаменту

скуль_2__2У Херсонському ясла-садку № 77 Херсонської міської ради 20 липня пройшов тематичний День скульптури із піску. У заході приймали участь 95 дітей та 12 батьків, вихованців закладу.

Діти та їх батьки перетворилися у скульпторів і створили із піску скульптури: «Черепашки-велетня», «Золотої рибки», «Метелика» (більше…)

Випускний вечір у Херсонському національному технічному університеті

Опубліковано в Новини Департаменту

7 червня 2016 року в приміщенні актової зали Херсонського національного технічного університету відбулася урочиста подія –випуск студентів 2016 року.DSC_8581_ultralargeЗ привітальним словом до випускників звернувся ректор Херсонського національного технічного університету Ю.М.Бардачов. Його слова, як завжди, були прості (більше…)

Визначено кращі школи за результатами ЗНО

Опубліковано в Новини Департаменту

1438177374З 3 по 30 червня на базі 11 шкіл і гімназій Херсона (№3, 4, 12, 27, 32, 41, 44, 45, 50, 53, 57) пройшли основна та додаткова сесії ЗНО.

Найкращі результати з усіх предметів показали учні шкіл №30, 31, 6, 56, «Хабад», ФТЛ та ТЛМ (Таврійського ліцею мистецтв).

Свято Нептуна для дошкільників

Опубліковано в Новини Департаменту

неп_1У спекотні літні дні дітки так і тягнуться до водички, хочуть занурити ручки, похлюпатися у ній. Вода не лише розважає, а й загартовує. 13 липня для вихованців усіх вікових груп Херсонського ясла-садка № 9 комбінованого типу для дітей з вадами мови Херсонської міської ради відбулося свято Нептуна, яке (більше…)

Юні дослідники і влітку вивчають історію рідного краю

Опубліковано в Новини Департаменту

На календарі – друга половина спекотного літа, а школярі міста змістовно та цікаво подорожують.

12 липня 2016 року гуртківці Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з методистами Кучеренко Ю.Ю. та Пулинець М.А. відправилися в археологічну експедицію на місце грецького поселення в (більше…)

Оздоровлення дітей з Луганської та Донецької областей на Херсонщині

Опубліковано в Новини Департаменту

Для дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, брали участь або є учасниками АТО, із Івано-Франківської, Сумської, Львівської, Донецької, Луганської областей Херсонська обласна державна адміністрація організувала літній відпочинок в оздоровчих таборах області.

Зустрічали (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01