Archive for Травень, 2016

НАВЧИСЬ ОБИРАТИ СВІДОМО: СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ З ЄС

Опубліковано в Новини Херсона

IMG_487423 травня 2016 року у ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» з нагоди святкування Дня Європи в Україні було проведено відкриту виховну годину на тему: «Переваги та недоліки (ризики) поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським (більше…)

Вишиванка – справжній бренд української молоді

Опубліковано в Новини Херсона

19 травня 2016 року у місті Нова Каховка відзначалось свято краси, гідності та справжнього символу української нації – День вишиванки. Студенти ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» не залишились осторонь і приєднались до акції, ідею якої ще у 2006 році запропонувала (більше…)

Юні краєзнавці Нижньосірогозького району

Опубліковано в Новини Херсона

команда краєзнавців району19-21 травня 2016 року комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради на території Голопристанського району (база зеленого туризму «Зелені хутори Таврії») було проведено ІІ етап Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму та зліт юних (більше…)

Міжнародний конкурс шкільних медіа

Опубліковано в Новини Департаменту

13082511_1734201826827190_777038663069280102_nМіжнародний конкурс шкільних медіа – це захід, який дозволяє учням середніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних медіа.

Традиційно організаторами конкурсу виступають Національна спілка журналістів (більше…)

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою підведення підсумків роботи гуртків «Початкового технічного моделювання» та залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості 25 травня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) (більше…)

Відбулася VІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки

Опубліковано в Новини Департаменту

 DSC_0684-150x15018-20 травня у Вінницькому технічному коледжі відбулася VІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації. Студенти змагались у чотирьох конкурсах: «Конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою», «Теоретичний конкурс», ” На проектування (більше…)

Відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації

Опубліковано в Новини Департаменту

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

26 травня 2016 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

На заході були присутні голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, народний депутат Верховної ради України Олександр Співаковський, (більше…)

Привітання начальника управління освіти і науки облдержадміністрації зі святом Останнього дзвоника

Опубліковано в Новини Департаменту

Сердечно вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника, який 27 травня пролунає над школами Херсонщини. Засіяна невтомною працею вчителів освітянська нива врожаїть цього року талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами наших школярів у творчих конкурсах, олімпіадах і спортивних змаганнях не (більше…)

Свято останнього дзвоника

Опубліковано в Новини Департаменту

13282163_998189016944212_810749925_n-500x333Радісно-сумне свято відзначають українські школи. Сьогодні, 27 травня, в україні свято останнього дзвоника. Для випускників – це остання урочиста лінійка, яку вони відвідують в якості учнів.

Відсвяткували свято останнього дзвоника учні та педагогічний колектив Херсонської багатопрофільної гімназії №20 (більше…)

Вітаємо з високим визнанням літературно-епістолярної майстерності

Опубліковано в Новини Департаменту

Нещодавно завершився обласний етап молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному». На Херсонщині загалом у Конкурсі взяло участь 476 учнів і гімназистів із 19 загальноосвітніх навчальних закладів. Лауреатами журі визначило: перше місце – Ганна Чистякова, учениця Малокаховської (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01