Archive for Жовтень, 2015

Відбувся творчий конкурс з психології

Опубліковано в Новини Департаменту

28 жовтня на факультеті психології, історії та соціології Херсонського державного університету відбувся творчий конкурс з психології для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів міста та області. Захід організували і провели кафедра загальної та соціальної психології, соціально-психологічна (більше…)

У Дружбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівського району відзначили День визволення України та району від фашистських загарбників

Опубліковано в Новини Херсона

Минають роки, минають десятиліття, а пам’ять залишається назавжди. Ось уже 71 рік минув відтоді, як було звільнено Україну від фашистських загарбників та 72 роки, як визволено Іванівський район. 28 жовтня 2015 року  в Кімнаті патріотичного виховання школярів Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ (більше…)

Хай наші малюки зростають здоровими!

Опубліковано в Новини Херсона

Нещодавно в ясла-садку №7 «Джерельце» Каховської міської ради Херсонської області було реалізовано соціальний проект благодійного фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!», «Чисті руки».

Дошкільники із задоволенням взяли участь в інтерактивному тренінгу, який провела менеджер проекту Юлія Компаніець. Діти (більше…)

Херсонські вихованці продовжують радувати своїми досягненнями

Опубліковано в Новини Департаменту

Указом Президента України Петра Порошенка призначено стипендії  переможцям V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Так, 39 учнів і студентів отримуватимуть грошову винагороду за свої знання протягом року.

Приємно зазначити, що на Херсонщині (більше…)

Шановні студенти!

Опубліковано в Новини Херсона

Відділ міжнародних зв’язків Херсонського державного університету інформує про можливість долучитися до участі в конкурсі на проходження безкоштовного семестрового навчання в Поморській академії у Слупську (Польща) протягом літнього семестру 2015/2016 н.р. згідно Угоди про співпрацю між Херсонським державним (більше…)

Відбулися районні змагання «Шкіряний м’яч»

Опубліковано в Новини Херсона

20 жовтня 2015 року на базі Верхньорогачицької Гімназії відбулися районні  змагання  «Шкіряний м’яч»  серед учнів загальноосвітніх закладів району 2003-2004 року народження. На змагання прибуло 62 учнів з Верхньорогачицької гімназії №2, Самійлівської, Первомаївської та Чистопільської загальноосвітніх (більше…)

В академії пройшли змагання з настільного тенісу

Опубліковано в Новини Херсона

Згідно із затвердженим Положенням про проведення змагань з настільного тенісу в залік комплексної спартакіади Херсонської державної морської академії 2015–2016 навчального року з метою виявлення кращих курсантів для участі в обласній Універсіаді та формування у них навичок здорового способу життя і підвищення (більше…)

Обласний семінар-нарада керівників гуртків з повітряних зміїв

Опубліковано в Новини Департаменту

27 жовтня 2015 року на базі  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради пройшов  обласний семінар-нарада керівників гуртків з конструювання повітряних зміїв. IMG_0485 (1)

Відкрила семінар-нараду директор Центру Рудика Олена Володимирівна,  зазначивши, (більше…)

Курсанти ХДМА взяли участь у змаганні з кросфіту

Опубліковано в Новини Департаменту

krossfit_hdma_1

Із нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня 2015 року вперше в Україні в м. Херсоні, на площі ККЗ «Ювілейний», проходив Кубок Херсонщини з кросфіту серед військовослужбовців. Команда Херсонської державної морської академії у складі Сергія Ковача (гр. 351с), Армена Тнгряна (гр. 113), Максима (більше…)

«Не похитнувся у вірі і слові»

Опубліковано в Новини Херсона

oliynik_1Борис Олійник — оригінальний і самобутній майстер слова, поет могутнього громадянського звучання, відомий публіцист і громадський діяч. Творчість Б. Олійника — яскраве і промовисте свідчення того, що поет завжди був «в епіцентрі доби». Він прагнув переконливо і просто сказати про найболючіші проблеми (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01