Archive for Вересень, 2015

Вітання керівника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Євгена Криницького із нагоди 75 – річчя системи професійно – технічної освіти

Опубліковано в Новини Департаменту

ptnz_75Вітаю із 75-річчям системи професійно-технічної освіти.

У результаті вашої самовідданої праці щорічно більш ніж чотири тисячі кваліфікованих молодих робітників вливаються в економіку області.

Ми розуміємо, що система профтехосвіти – це, насамперед, люди, які її створювали, розвивали, зберігали (більше…)

Хоробрі серця

Опубліковано в Новини Департаменту

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. Кожен українець розуміє, що як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину. Ми вдячні своїм воїнам, які воюють під кулями ворога, захищаючи нас і нашу Україну. Серед них і випускники Червонопартизанської (більше…)

«Геть поборам» – в дії

Опубліковано в Новини Департаменту

Дякуємо всім, хто після «гарячої» лінії редакції «Гривни» та публікацій в ній повірив у спроможність управління освіти і науки подолати ганебне явище шкільних поборів і долучився до цієї важливої справи. Вже за кілька днів після публікації нам стало відомо, що об’єктами для стягнення грошей стають не (більше…)

Подорож на виробниче підприємство «Anserglob»

Опубліковано в Новини Департаменту

anserglob_2

Погожого осіннього дня студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Маркетингова діяльність» завітали на виробниче підприємство «Anserglob», яке спеціалізується на розробці, виробництві і продажу будівельних матеріалів, та отримали чудову нагоду ознайомитися з технологічним (більше…)

Святкування Дня юного натураліста

Опубліковано в Новини Департаменту

 

den_naturalista_4

Юннат – це на все життя! – Так вважають педагоги Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.    28-29 вересня проходить святкування «Дня юного натураліста».  Організоване Комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної (більше…)

Вивчаємо дисципліну «Товарознавство продовольчих товарів» на виробництві

Опубліковано в Новини Департаменту

Хто хоча б один раз не куштував сир? Ви скажете: «І не один раз!» Це дуже добре, тому що цей харчовий продукт виготовляється з молока домашньої худоби: корів, кіз, овець, буйволів.

 • tovarozn_2
 • tovarozn_3
 • tovarozn_5
 • tovarozn_4
 • tovarozn_1

Сир – це джерело кальцію, фосфору, вітамінів А, В2, В12, амінокислот і білку. Дієтологи стверджують, (більше…)

У дошкільних навчальних закладах Верхньорогачицького району відзначили Всеукраїнський День дошкілля

Опубліковано в Новини Департаменту

den_doshkillya_1У цей день усі колективи дошкільних навчальних закладів Верхньорогачицького району провели урочистості з нагоди професійного свята за участю представників селищної та сільських рад, відділу освіти районної державної адміністрації та громадськості.

Також напередодні свята Дня дошкілля у кожному дитячому (більше…)

Перший міський турнір інтелектуальної гри «Моя Каховка»

Опубліковано в Новини Департаменту

24 вересня у ЗОШ № 4 на Першому міському турнірі інтелектуальної гри Брейн-ринг «Моя Каховка» серед команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів зібралися розумні, швидкі, сучасні каховчани, які люблять своє рідне місто і знають про нього все.

moya_kahovka_1

На гру подало заявки 7 команд: “Old school” (ЗОШ (більше…)

Міжнародний день демократії у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі

Опубліковано в Новини Департаменту

15 вересня до Міжнародного дня демократії у Херсонському кооперативному економіко-правовому коледжі для студентів І курсів відбувся інтелектуальний турнір «Знати Конституцію України – обов’язок кожного», організований зусиллями клубів «Феміда» та «Ерудит».

[caption id=”attachment_5110″ align=”aligncenter” (більше…)

Патріотичний захід «Вітчизно свята, дорога Україно, для кожного з нас ти у серці єдина» у Вільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Опубліковано в Новини Херсона

zustr_viln_zosh_3

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни, в рамках районного методичного марафону «Виховуємо патріота України», 25 вересня у Вільненській загальноосвітній школі відбулася зустріч з односельчанами-учасниками АТО. На захід були (більше…)

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01