Archive for Серпень, 2015

Завершено роботу літніх профільних шкіл

Опубліковано в Новини Херсона

На базі позаміського оздоровчого табору «Крилатий», що розташований на березі моря у с. Красне, Скадовського району, було завершено роботу  літніх  профільних  шкіл для  обдарованої та талановитої учнівської молоді Херсонської області. Нагадаємо, що протягом двох тижнів  60 учасників з районів та міст (більше…)

Підручники для учнів будуть безкоштовними

Опубліковано в Новини Департаменту

Обласні бюджети виділять половину коштів на придбання нових шкільних підручників. Відтак платити батькам за підручники не доведеться. «Сьогодні на засіданні Уряду всі голови обласних державних адміністрацій підтвердили, що обласні бюджети виділяють свою половину коштів на придбання нових шкільних підручників. (більше…)

Відбулась конференція педагогічних працівників Каланчацького району

Опубліковано в Новини Департаменту

За славною традицією напередодні першовересня дружна педагогічна родина Каланчацького району, яку єднає любов до дітей, до неньки-України, зібралася в затишній залі районного будинку культури на традиційний серпневий діалог – районну конференцію педагогічних працівників.

konf_kalanchak_2

Зі звітом за попередній (більше…)

Привітання керівника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Євгена Криницького з Днем знань!

Опубліковано в Новини Департаменту

Шановні педагоги та викладачі! Учні та студенти!

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо (більше…)

Вітання Голови Херсонської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України із Днем знань!

Опубліковано в Новини Департаменту

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із Днем знань – святом надії і сподівань, з якого розпочинається Новий навчальний рік, відкриття нової дороги до знань та нових звершень.

Перший вересневий день дає старт новим пошукам та здобуткам.

Школа – храм думки, людяності і натхнення.  А освітянам сьогодні (більше…)

Похід по Українських Карпатах

Опубліковано в Новини Херсона

З 3 по 18 серпня 2015 р. вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у складі 8 осіб під керівництвом Грабовського Ю.А. здійснили пішохідний похід ІІ категорії складності у районі Українських Карпат, присвячений Дню незалежності (більше…)

Від озера Синевір до Говерли

Опубліковано в Новини Херсона

З 03 по 16 серпня 2015 року група вихованців гуртків «Пішохідний туризм» комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  під керівництвом  Грабовської Л.С., Грицуняка М.М, Тімченка Б.М. здійснили пішохідний похід  І категорії складності до Карпат (більше…)

Постанова 1187

Опубліковано в Новини Херсона

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 грудня 2015 р. № 1187

ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ
провадження освітньої діяльності закладів освіти

Загальні положення

  1. Ці Ліцензійні умови розроблені відповідно до Законів України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, “Про освіту”, (більше…)

Нікролог з приводу смерті директора Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради Коваленко Людмили Олександрівни

Опубліковано в Новини Департаменту

Управління освіти і науки  Херсонської обласної державної адміністрації з глибоким сумом сповіщає, що 28 серпня 2015 року на 63 році життя перестало битися серце директора Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради Коваленко Людмили Олександрівни, (більше…)

Активна допомога наших вихованців бійцям у зоні проведення АТО

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою підтримки української армії учні навчальних закладів області беруть активну участь у Всеукраїнських акціях «Лист пораненому», «Лист солдату», у благодійних акціях «Діти Херсонщини – воїнам АТО», «Милосердя», «Турбота», «Ліки солдатам», «Назустріч мрії», «Діти за мир», «Україна мирна, єдина». (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01