Archive for Липень, 2015

Створення освітніх округів

Опубліковано в Новини Департаменту

Процес об’єднання територіальних громад, утворення нових адміністративно-територіальних меж ні в якому разі не передбачає ліквідації шкіл. «Оптимізація мережі закладів освіти – не синонім закриттю шкіл» – переконано повідомляє Євген Криницький.

school_busНа Херсонщині багато мало комплектних шкіл, майже, кожна (більше…)

Про якість освіти подбають

Опубліковано в Новини Департаменту

Управління освіти і науки визначає оптимальні шляхи підвищення якості освіти. До цієї важливої справи долучені директори та заступники директорів провідних шкіл області, керівники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, спеціалісти органів управління освітою, які увійшли до складу робочої (більше…)

Вітаємо з перемогою Єлизавету Мерешко

Опубліковано в Новини Департаменту

Із 13 по 19 липня у Глазго, Великобританія, проходив чемпіонат світу з плавання. Брала участь  у змаганнях збірна України , яка завоювала 21 золоту, 27 срібних та 15 бронзових медалей. Найкращою спортсменкою від команди України стала учениця Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Єлизавета Мерешко, (більше…)

Відбулося засідання комісії щодо одноразових стипендій педагогам

Опубліковано в Новини Департаменту

20 липня під головуванням начальника управління освіти і науки Євгена Криницького відбулося засідання комісій щодо відзначення щорічною одноразовою стипендією кращих педагогічних працівників у галузях дошкільної, загальної середньої професійно-технічної, позашкільної та вищої освіти.
«Відповідно до (більше…)

Вітаємо чемпіонів України з пішохідного туризму

Опубліковано в Новини Херсона

Команда Херсонської області отримала перемогу на 44-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму, який проходив 6 – 11 липня 2015 року в с. Оріховиця Ужгородського району Закарпатської області.

chempionat_pishoh_1

Херсонщину на Всеукраїнському рівні представили вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої (більше…)

Навчання військовослужбовців

Опубліковано в Новини Департаменту

Шестеро військовослужбовців навчатимуться безкоштовно у вищих навчальних закладах Херсонської області. Цим завданням опікується управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Відповідно до наказу «Про затвердження списку військовослужбовців підрозділів територіальної оборони в Херсонській (більше…)

Виплата заробітних плат вчителям

Опубліковано в Новини Департаменту

З усіх місяців року найбільші виплати по заробітній платі здійснюються в червні, на цей місяць припадають щомісячні виплати і масові виплати відпускних.
За підсумками червня місяця 2015 року заробітна плата вчителям Херсонської області виплачена в повному обсязі.

Виплата стипендій обдарованим вчителям, дітям, студентам

Опубліковано в Новини Департаменту

Управління освіти і науки опікується тим, щоб обдаровані вчителі, учні, студенти отримали винагороду за свої старання. Відповідно до рішення обласної ради від 14 травня 2010 року № 1302 в області упродовж 2010-2014 рр. успішно реалізовувалася Програма щодо запровадження обласних стипендій. За роки її (більше…)

Вільне використання шкільних спортивних майданчиків.

Опубліковано в Новини Департаменту

За чисельними проханнями громадськості щодо вільного користування шкільними спортивними майданчиками,  керівник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Євген Криницький підписав лист «Про використання спортивних та ігрових майданчиків навчальних закладів». Згідно з листом права жителів (більше…)

Відбулося засідання оперативного штабу «Вступна кампанія 2015»

Опубліковано в Новини Департаменту

7 липня відбулося засідання Оперативного штабу «Вступна кампанія 2015»  на чолі з керівником Управління освіти і науки Євгеном Криницьким. Обговорювались зміни та проблемні питання щодо вступної кампанії 2015 року. «Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 15 жовтня 2014 року № 1172 (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01