Archive for Травень, 2015

Випускний бал у Генічеському яслах-садку №14 «Колосок»

Опубліковано в Новини Департаменту

Щороку в теплі, сонячні травневі дні у Генічеському яслах – садку №14 «Колосок» відбувається  традиційне, по–особливому  хвилююче  свято – випускний бал.

Так і в цьому навчальному році з нашого садка  під музику прощального вальсу дошкільний заклад залишили 45 випускників, для яких влаштували захопливе (більше…)

Генічеський ясла-садок №17 «Теремок» відсвяткував випускний бал

Опубліковано в Новини Херсона

teremok_genich_2

Перехід дитини з дошкільного навчального закладу до школи є важливим етапом її життя, який пов’язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й з відповідними процесами самоусвідомлення, відкриттям у собі нових можливостей. 26 та 27 травня 2015 року в садочку тривали випускні свята «Прощавай (більше…)

«Фабрика зірок» у Генічеському яслах-садку «Червона Шапочка»

Опубліковано в Новини Департаменту

genich_red_hat_1

У Генічеському  яслах-садку « Червона шапочка» створені  сучасні  комфортні умови для реалізації щасливого перебування малечі на протязі дошкільного дитинства. Молодий, творчий, креативний колектив на чолі з завідувачем Людмилою Кривчик закладають основи знань для реалізації підростаючого покоління (більше…)

Прощальний «Казковий» бал

Опубліковано в Новини Департаменту

Ось і настала довгоочікувана хвилина у наших дітей – свято прощання з дитячим садком і безтурботним дитинством. Наближається пора вступу до школи. З великим хвилюванням ми випустили старших дошкільнят у Генічеському яслах-садку №3 «Казка». Діти отримали безліч знань з різних розділів навчальної програми. (більше…)

Студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету прийняли участь у виховному заході військово – патріотичного спрямування

Опубліковано в Новини Департаменту

27 травня 2015 року  у ККЗ «Ювілейний» пройшов виховний захід військово-патріотичного спрямування у якому прийняли участь і студенти Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету.

На початку заходу перед присутніми виступив: голова обласної державної адміністрації (більше…)

Студенти та учні навчальних закладів м. Херсона відвідали єдиний виховний захід військово-патриотичного спрямування та переглянули документальний фільм «Аеропорт»

Опубліковано в Новини Департаменту

27 травня 2015 року студенти вузів, учні професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів інтернатного типу м. Херсона  відвідали виховний захід військово-патріотичного спрямування та переглянули документальний фільм «Аеропорт», присвячений захисникам донецького аеропорту – кіборгам.

Перед (більше…)

Участь загальноосвітніх навчальних закладів у заходах, присвячених вшануванню 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу

Опубліковано в Новини Херсона

Щодо вшанування 71-ї річниці депортації кримськотатарського народу у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено виховні години, лекції, хвилини мовчання, бесіди щодо вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу з метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, (більше…)

Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету взяв участь у театралізованій ході XVII Міжнародного театрального фестивалю Мельпомена Таврії

Опубліковано в Новини Херсона

23 травня 2015 року у м. Херсоні відбулося відкриття XVII Міжнародного театрального фестивалю Мельпомена Таврії.

Колектив технікуму прийняв участь у театралізованій ході, яка пройшла по центральній вулиці міста.

Впродовж цього дня учасники стали свідками феєричних різноманітних жанрів і сценічних (більше…)

Всеукраїнський день вишиванки

Опубліковано в Новини Департаменту

21 травня – Всеукраїнський день вишиванки!

gidromet_vishivanki_1

У цей день кожен українець всі хто бажає продемонструвати в одязі свою національну приналежність та українську ідентичність може одягнути вишите національне вбрання. Студенти та викладачі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного (більше…)

Шляхами Олешківських пісків

Опубліковано в Новини Херсона

21 травня 2015 року експедиційна група, що складалася із 12 вихованців Центру, трьох педагогів закладу та п’яти співробітників Національного природного парку «Олешківські піски», було проведено наукову експедицію юннатів на території Козачелагерської арени Парку. Разом із вченими юннати мали змогу дослідити (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01