Archive for Січень, 2015

Кадровий резерв голови обласної державної адміністрації в дії

Опубліковано в Новини Департаменту

В управлінні освіти і науки обласної державної адміністрації з 19 січня по 30 січня 2015 року відбулося стажування кандидатів до кадрового резерву голови обласної державної адміністрації. Залучення обдарованої молоді до процесів державного управління та підготовка майбутніх фахівців для зарахування на (більше…)

Освітяни Каховського району відзвітували за минулий рік

Опубліковано в Новини Херсона

27 січня в с. Тавричанка відбулася виїзна колегія відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації за участю заступника начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Меренкова В.Ю., голів районної державної адміністрації та районної ради, директора ДПДГ «Асканійське», (більше…)

Школярі Скадовська допомагають захисникам Вітчизни

Опубліковано в Новини Херсона

Учні Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» активно долучились до акції «Маскувальні сітки для армії руками дітей». Протягом двох днів гімназисти, вчителі та батьки плели маскувальні сітки для потреб захисників, які зараз знаходяться у зоні АТО.

Всі виготовлені маскувальні (більше…)

Освітні заклади атестовано

Опубліковано в Новини Департаменту

29 січня відбулося засідання регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області, під головуванням заступника начальника управління освіти та науки Херсонської ОДА Віктора Меренкова.

rer_290115_1

За результатами засідання ради прийняті рішення – визнати атестованими: (більше…)

Заробітна плата вчителям буде сплачена

Опубліковано в Новини Департаменту

З 1 січня поточного року Кабінет Міністрів України змінив порядок фінансування закладів освіти. Відтепер кошти з Державного бюджету на утримання галузі будуть надходити в останній день декади (кожні 10 днів) місяця. 23 січня надійшла перша частина субвенції у розмірі 6,2 млн. грн., що є третиною від (більше…)

У Міжнародному університеті бізнесу і права відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку вищої освіти в умовах інтеграції України у європейський простір»

Опубліковано в Новини Департаменту

28 січня 2015 року у Міжнародному університеті бізнесу і права за сприяння управління освіти і науки обласної державної адміністрації відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку вищої освіти в умовах інтеграції України у європейський простір» за участі науковців, аспірантів (більше…)

Талановиту молодь відзначили

Опубліковано в Новини Херсона

Наприкінці січня кращим учням та студентам Херсона були вручені одноразові муніципальні стипендії. Серед стипендіатів – 10 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Право отримати стипендії вибороли учні Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при ХДУ, фізико-технічного ліцею, гімназій (більше…)

З турботою про майбутнє

Опубліковано в Новини Департаменту

26 січня представники Управління освіти і науки ХОДА взяли участь у розширеному засіданні обласної координаційної ради з питань впровадження програми «Репродуктивне здоров’я нації».

У порядку денному засідання були питання стосовно подальшої консолідації зусиль структурних підрозділів обласної та (більше…)

Пам’яті жертв Голокосту

Опубліковано в Новини Департаменту

Щороку  27  січня  відзначається  Міжнародний  день  пам’яті  жертв  Голокосту – масового  знищення  нацистами  єврейського  населення  Європи. Протягом  1933-1945  років  у  гітлерівській  Німеччині  та  на  захоплених  нею  територіях  було  вбито  близько  шести  мільйонів  євреїв. 70  років  тому  (більше…)

Урочисто відзначили День Соборності України

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до затвердженого Плану заходів з підготовки та відзначення в області Дня Соборності України від 14 січня 2015 року № 1/343, за сприяння управління освіти і науки обласної державної адміністрації в загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладах області  проведені  відповідні (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01