Archive for Жовтень, 2014

Скадовський технікум відзначив своє 50-річчя

Опубліковано в Новини Департаменту

30 жовтня 2014 року Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» урочисто відзначив своє 50-річчя. Протягом 50 років свого існування змінювалися профілі підготовки фахівців, але незмінним залишався напрямок – готувати висококваліфікованих спеціалістів. (більше…)

Зустріч студентської молоді Херсонського державного аграрного університету з головою обласної державної адміністрації Андрієм Путіловим

Опубліковано в Новини Департаменту

30 жовтня 2014 року відбулася зустріч студентської молоді Херсонського державного аграрного університету з головою обласної державної адміністрації  А.С.Путіловим.

Під час спілкування зі студентським активом Херсонського державного аграрного університету голова обласної державної адміністрації  Андрій (більше…)

Зустріч студентської молоді Херсонського національного технічного університету з донькою Героя Радянського союзу генерала Захара Петровича Видригана

Опубліковано в Новини Департаменту

vidrigan_229 жовтня 2014 року відбулась зустріч студентської молоді та  викладацько-професорського складу із донькою Героя Радянського Союзу,  генерала Видригана З.П., Людмилою Захарівною Видриган. Ця зустріч відбулась у музеї історії Херсонського національного технічного університету в рамках циклу «Життя видатних (більше…)

Відбувся конкурс учнівської молоді з Web-дизайну

Опубліковано в Новини Департаменту

web25 жовтня 2014 року на базах Академічного ліцею ім. О. В. Мішукова при Херсонському державному університеті та спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 відбулися міські конкурси учнівської молоді з інформаційних технологій.

У конкурсах  з користування персональним комп’ютером та   Web-дизайну взяли (більше…)

Відкриття дитячої Бізнес-Школи Юніор Банку У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 Херсонської міської ради

Опубліковано в Новини Херсона

З жовтня 2014 року у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8  розпочато роботу Бізнес-Школи від Юніор Банку.

Протягом навчання учні  беруть участь у ділових іграх та тренінгах, проходять стажування в банку.

Після завершення курсу навчання в Бізнес-школі учні отримають теоретичні знання (більше…)

«Щоденник ua» у Херсонській загальноосвітній школі №8 Херсонської міської ради

Опубліковано в Новини Херсона

Доступ до Всеукраїнського порталу «Щоденник ua» з 20 жовтня 2014 року мають учні Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 – це зручна та безпечна мережа спілкування учнів, вчителів та батьків. Створений  розробниками механізм модерації виключає можливість появи контенту сумнівного характеру (більше…)

Відбулося засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області

Опубліковано в Новини Департаменту

29 жовтня 2014 року на базі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету відбулося засідання ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області за участю заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної (більше…)

Мережа позашкільних закладів має бути збережена

Опубліковано в Новини Департаменту

29 жовтня у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту ХОДА відбулась нарада директорів позашкільних закладів Херсонщини.

narada_merega_2

narada_merega_1Під час наради розглянули низку важливих питань. Зокрема, говорили про необхідність підтримки позашкільної освіти та збереження мережі позашкільних закладів. Також обговорили (більше…)

У Новокаховському політехнічному коледжі відбулася студентська конференція «Вклонімося великим тим рокам»

Опубліковано в Новини Херсона

З нагоди святкування 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників у Новокаховському політехнічному коледжі відбулася студентська конференція «Вклонімося великим тим  рокам», на якій була презентована книга «Ветеран фронтовик и ныне в строю».

frontovik_2

frontovik_1Ця книга – результат спільної праці (більше…)

Вітаємо Херсонську державну морську академію з успіхом на VІ Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

Опубліковано в Новини Департаменту

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації вітає Херсонську державну морську академію з вдалою участю у VІ Міжнародному форумі-презентації  «Інноватика в сучасній освіті», що проходив у м.Києві з 21 по 23 жовтня 2014 року.

innovat_1diplom_innovat_2diplom_innovat_1

Відзначення Херсонської (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01