Archive for Вересень, 2014

Освітні послуги мають бути якісними

Опубліковано в Новини Департаменту

26 вересня у Білозерському районі відбулось виїзне засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА під головуванням Віктора Меренкова, заступника директора Департаменту.  

 • koleg2609_1
 • koleg2609_4
 • koleg2609_2
 • koleg2609_3
 • koleg2609_5

У засіданні колегії взяли участь керівники місцевих органів управління освітою. Перед (більше…)

Збори трудового колективу

Опубліковано в Новини Департаменту

tr_zbori_124 вересня Віктор Меренков, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА, взяв участь у зборах трудового колективу Херсонського вищого професійного училища сервісу та дизайну.

Тетяна Огданець, директор училища, звітувала перед колективом про роботу навчального закладу за (більше…)

Вітаємо з перемогою у регіональному етапі конкурсу «Викладач року – 2014»!

Опубліковано в Новини Департаменту

Викладач економічних дисциплін Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету Тайлакова Олена Володимирівна  посіла І місце у регіональному етапі конкурсу «Викладач року – 2014» серед аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації  південного регіону.

Вітаємо (більше…)

24-26 вересня проводиться обласний семінар – практикум працівників закладів освіти

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації 24-26 вересня 2014 року проводиться обласний семінар-практикум працівників закладів освіти «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області». В рамках семінару (більше…)

Участь Бериславського педагогічного коледжу у телерадіомарафоні «Ми є народ,якого не здолати!»

Опубліковано в Новини Департаменту

17 вересня 2014 року колектив Бериславського педагогічного коледжу взяв участь у телерадіомарафоні «Ми є народ,якого не здолати!», який відбувся на ТРК «Скіфія».

bpk_2014_2

bpk_2014_3З метою надання допомоги у придбанні речей першої необхідності для військовослужбовців Збройних Сил України педагогічним та студентським  (більше…)

У освіти Херсонщини нові перспективи

Опубліковано в Новини Департаменту

zasid_2

19 вересня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молоді, спорту та взаємодії зі ЗМІ. У роботі комісії взяв участь Віктор Меренков, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА.

На розгляд депутатів був представлений проект (більше…)

До експериментів готові

Опубліковано в Новини Департаменту

19 вересня Департамент освіти і науки, молоді та спорту ХОДА організував та провів на базі Херсонської гімназії № 6 тренінг з питань організації експериментальної діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах області. У тренінгу взяли участь 40 керівників навчальних закладів з усіх районів Херсонщини.

eksper_1

Учасники (більше…)

Дошкільна освіта стає доступнішою

Опубліковано в Новини Департаменту

dnz_sept_1

На початку вересня у Голій Пристані в дошкільному навчальному закладі комбінованого типу (ясла-садок) №2 «Посмішка» відкрито додаткову 10-ту групу. Донині заклад відвідувало 181 дитина, відтепер ще 25 дошкільнят приєдналися до когорти своїх ровесників. У гарних умовах вони матимуть змогу отримати (більше…)

Професійно-технічна освіта (підсумки 2013/2014 навчального року)

Опубліковано в Новини Департаменту

В області функціонують 26 державних професійно-технічних навчальних закладів, з них 6 вищих професійних училищ, 11 професійних ліцеїв, 6 ПТУ, 1 ліцей при ВНЗ, 2 навчальні центри при установах виконання покарань. Заклади готують кваліфікованих робітників для 7 галузей економіки: промисловості, сільського (більше…)

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01