Archive for Травень, 2014

Відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів Херсонської області взяли участь у вебінарі з питань вступної кампанії 2014 року

Опубліковано в Новини Департаменту

30 травня 2014 року Міністерством освіти і науки України  проведено вебінар для відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів України з питань підготовки до проведення вступної кампанії 2014 року, у якому взяли участь представники всіх вищих навчальних закладів Херсонської області.

У (більше…)

Майбутнє держави в руках молоді

Опубліковано в Новини Департаменту

Усім відомо, що економіці нашої країни потрібні реформи. Останнім часом в усіх засобах масової інформації йдеться про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом. Тому не дивно, що студенти Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу, бажаючи краще дослідити це питання, брали участь (більше…)

Готуємось до Останнього дзвоника

Опубліковано в Новини Департаменту

29 травня в обласній державній адміністрації відбулася нарада за головування заступника голови обласної державної адміністрації – керівника апарату Сергія Тріщановича за участі директорів Департаментів обласної державної адміністрації: освіти і науки, молоді та спорту – Андрія Яценко, охорони здоров’я (більше…)

Змагання з картингу, присвячені 70-й річниці створення Херсонської області

Опубліковано в Новини Херсона

За сприянням Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації 17 травня 2014 року на  картодромі у с. Чулаківка Голопристанського району пройшли  змагання з картингу,  присвячені 70-й річниці створення  Херсонської області.

karting_1

У заході взяли участь 14 команд Білозерського (більше…)

Робота над Законом «Про освіту» триває

Опубліковано в Новини Департаменту

27 травня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко взяв участь у Всеукраїнській нараді з питань загальної середньої освіти, яка відбулася в Міністерстві освіти і науки України.  До обговорення нагальних питань освіти долучилися заступник Міністра освіти і науки Павло (більше…)

Свіжий погляд на загальну освіту

Опубліковано в Новини Департаменту

26 травня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко провів нараду з директорами позашкільних навчальних закладів Херсонської області.

pozashk_1

Під час наради обговорювалась низка питань, пов’язаних з необхідністю внесення змін до Закону України «Про освіту», організацією (більше…)

Відкриття меморіальної дошки пам’яті на водній базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації

Опубліковано в Новини Департаменту

23 травня 2014 року на водній базі спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації (м.Херсон, 3-й затон р.Дніпро) відбулось відкриття меморіальної дошки з нагоди увічнення пам’яті колишнього директора (більше…)

Освітяни Херсонщини допомагають військовослужбовцям

Опубліковано в Новини Департаменту

Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації забезпечено системну діяльність щодо створення сприятливих умов для реалізації конституційного обов’язку громадян України із захисту Вітчизни та надання допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, інших (більше…)

Гол, ще гол…

Опубліковано в Новини Департаменту

22 травня на базі навчально-виховного комплексу ім. Шевченка відбули товариські матчі з футболу між командами Львівського навчально-виховного комплексу школи-інтернату І ступеня, Херсонської спеціалізованої школи інтернату, дитячого будинку інтернатного типу «Радість» та навчально-виховного комплексу (більше…)

Обговорення положень змін до Конституції України у Херсонській академії неперервної освіти

Опубліковано в Новини Херсона

22 травня 2014 року у Комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради проведено обговорення положень проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. У загальних зборах працівників навчального закладу та слухачів  взяло (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01