Archive for Квітень, 2014

Змагались юні інформатики

Опубліковано в Новини Департаменту

informatiki_125-28 квітня у Херсонському державному університеті вже втретє приймали учасників Всеукраїнського турніру юних інформатиків.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко на відкриті турніру привітав учасників та побажав їм наснаги та успіхів у змаганнях.

 

 

informatiki_2 У (більше…)

Вітаємо переможців!

Опубліковано в Новини Департаменту

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

У номінації «Література» нагороджено дипломами та цінними призами 27 учнів з усієї України, в тому числі і учня 6 класу Надеждівської школи (Чаплинський район) Ростислава Паньчишина за збірку (більше…)

Зліт юних лісівників області

Опубліковано в Новини Департаменту

lisivniki_129 квітня 2014 року за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді  та спорту обласної державної адміністрації відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який проходив на базі Херсонського державного аграрного університету.

У (більше…)

Відбулася святкова церемонія нагородження переможців ІІ регіонального літературного конкурсу імені Ю.К.Голобородько

Опубліковано в Новини Департаменту

29 квітня 2014 року за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації у Херсонській академії неперервної освіти відбулося урочисте свято з нагоди оголошення підсумків ІІ регіонального літературного конкурсу імені Ю.К.Голобородька «Зачаровані Таврією».

golob_2

На (більше…)

Визначили найкращих мовознавців

Опубліковано в Новини Департаменту

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня за віковими категоріями. Диплом ІІ ступеня отримала Маргарита Пекна, (більше…)

Відбулось засідання регіональної експертної ради

Опубліковано в Новини Департаменту

29 квітня під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрія Яценка відбулося засідання регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області.

За результатами засідання ради прийняті рішення – визнати атестованими: загальноосвітніх (більше…)

Свято писанки на Херсонщині

Опубліковано в Новини Департаменту

pisanka

21-28 квітня 2014 року у м. Херсоні Департаментом освіти і

науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації було проведено виставку «Великодня писанка – 2014».

Захід організовано з метою виховання у школярів творчої майстерності,  популяризації народних промислів та розвитку декоративно-ужиткового (більше…)

Проведена практична нарада «Особливості та потенційні можливості спеціальної школи-інтернату щодо створення належних соціально-педагогічних умов соціалізації дітей з порушенням інтелектуального розвитку»

Опубліковано в Новини Херсона

24 квітня 2014 року з метою підсумку роботи над науково-методичною темою «Теоретико-методологічні засади процесу соціалізації дітей з психофізичними порушеннями в сучасному освітньому просторі» у  комунальному закладі «Таврійська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат      І-ІІ ступенів» Херсонської (більше…)

Засідання педагогічної ради «Вплив сімейного виховання на розвиток життєвої компетентності учнів»

Опубліковано в Новини Херсона

23 квітня 2014 року в Генічеській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради відбулося розширене засідання педагогічної ради з теми «Вплив сімейного виховання на розвиток життєвої компетентності учнів».

pedrada_1

Виховання – це велика справа, якою вирішується доля (більше…)

Відбулось засідання кадрової комісії

Опубліковано в Новини Департаменту

kk28042014_1

28 квітня 2014 року під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Яценка відбулося засідання кадрової комісії, на якому розглянуто питання щодо продовження трудових відносин з директорами професійно-технічних навчальних (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01