Архів за Март, 2014

Не словом, а ділом

Опубліковано в Новини Департаменту

31 березня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко взяв участь у засіданні обласного координаційного центру з питань підтримки сімей з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

На засіданні було повідомлення про створення міграційних пунктів у селах (далее…)

Герої не вмирають

Опубліковано в Новини Департаменту

30 березня у Херсоні на площі Свободи відбувся мітинг-реквієм на вшанування пам’яті «Небесної сотні».

Тисячі небайдужих херсонців взяли участь у багатоконфесійному молебні за загиблими.

rekviem_ns_1

Студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини, вчителі  оточили площу символічним (далее…)

«Земля-наш спільний дім»

Опубліковано в Новини Департаменту

27 березня 2014 року в Херсоні відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля-наш спільний дім» (учнівських екологічних театрів та агітбригад), організований комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

agitbrigadi_1

З різних куточків Херсонщини (далее…)

Конкурс читців «Знать од Бога і голос той, і ті слова…». До 200-річчя Т.Г.Шевченка

Опубліковано в Новини Херсона

У рамках тижня української мови та літератури «У моєму серці слово Кобзаря» серед учнів 7-11 класів вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради  відбувся конкурс читців «Знать од Бога і голос той, і ті слова…».

Конкурс було проведено в два етапи.

У молодшій віковій групі переможцями (далее…)

Рослини – символи України

Опубліковано в Новини Херсона

Виховна година «Рослини – символи України», яка відбулася у Херсонському вищому училищі фізичної культури на відділенні вільної боротьби, пройшла у формі усного журналу.

roslini_simvoli

Метою заходу було показати учням, що український народ береже та поетично оспівує кожну квітку рідної землі, бо рослини є не тільки (далее…)

Виставка «Херсонщина: час, події, люди»

Опубліковано в Новини Херсона

На честь 70- річчя заснування Херсонської області у Херсонському вищому училищі фізичної культури проведена виставка «Херсонщина: час, події, люди».

vistavka_hersonshinaВихованці мали змогу ознайомитись з інформацією про видатних діячів культури, які народились на Херсонщині. Імена письменника Бориса Лавреньова, режисера (далее…)

Міцна родина – сильна держава

Опубліковано в Новини Херсона

З метою виховання у дітей шанобливого ставлення до родини, близьких, повагу до їх життєвої мудрості, бажання зберігати і підтримувати народні традиції в Херсонському вищому училищі фізичної культури на відділенні вільної боротьби проведено виховний захід «Міцна родина – сильна держава».

micna-rodina

У рамках (далее…)

Херсонський рушник єднає Україну

Опубліковано в Новини Департаменту

rushnik28032014_3

28 березня декілька сотень школярів, студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів на Антонівському мосту розгорнули величезний український вишиваний рушник. Цей молодіжний флеш-моб став символічним заключним етапом творчої акції «Рушник Херсонщини – Рушник Єднання», яку організував Департамент (далее…)

Кращі студенти Херсонщини отримають обласну стипендію

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою підтримки талановитих студентів, подальшого вдосконалення системи навчання та виховання обдарованої студентської молоді у області з 2010 року успішно реалізується Програма щодо запровадження обласних стипендій. Щопівроку 50 кращих студентів Херсонщини за підсумками складання екзаменаційної сесії (далее…)

Вітаємо кращих баскетболістів Херсонщини!

Опубліковано в Новини Херсона

Днями у Херсонській області завершилися обласні змагання з баскетболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

basketball_1

У нелегкій спортивній боротьбі команда дівчат Херсонського гідрометеорологічного технікуму виявилася найкращою та виборола І місце, проявивши неабиякі спортивні здібності, (далее…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01