Archive for Лютий, 2014

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови

Опубліковано в Новини Херсона

25-26 лютого 2014 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф. Беньковського» Херсонської обласної ради відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І рівня акредитації Південного регіону України.

olimp_bpk_1

У (більше…)

День жалоби у Бериславському педагогічному коледжі Херсонської області

Опубліковано в Новини Херсона

bpk_jaloba_1Колектив працівників та студентів комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В.Ф.Беньковського» Херсонської обласної ради розділяє біль і гіркоту втрати всіх, хто загинув  під час мирних акцій протесту в Україні і висловлює щире співчуття рідним та близьким.

Перераховуємо (більше…)

Збережемо світлу пам’ять

Опубліковано в Новини Херсона

Пішла з життя Перешивайло Лілія Петрівна – колишній директор комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (раніше – Херсонська обласна станція юних туристів).

Лілія Петрівна закінчила Херсонський педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської (більше…)

Інноваційний розвиток закладів освіти: механізми залучення додаткових інвестицій та формування партнерств

Опубліковано в Новини Херсона

25 лютого 2014 року на базі комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради відбувся тренінг-навчання для керівників місцевих органів управління освітою в рамках спільного партнерського проекту «Інноваційний розвиток закладів освіти: механізми (більше…)

Відбулось засідання регіональної експертної ради

Опубліковано в Новини Департаменту

rer-25022014_125 лютого під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрія Яценко відбулося засідання регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області.

rer-25022014_2

За результатами засідання ради прийняті рішення – визнати атестованими: загальноосвітніх (більше…)

Звернення Херсонської самооборони

Опубліковано в Разное

Шановні мешканці Херсонської області!

З метою збереження порядку та сталого функціонування закладів освітньої галузі області Херсонська самооборона з  25 лютого 2014 року бере під свій захист всі дошкільні, загальноосвітні, позашкільні та інші навчальні заклади Херсонської області.

Просимо всіх мешканців (більше…)

Опубліковано в Новини Херсона

sotnya

Колектив Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації глибоко сумує з приводу загибелі українських громадян під час подій у Києві та інших регіонах України і висловлює співчуття сім’ям загиблих.

Ці трагічні втрати людських життів мають стати для всіх (більше…)

Відбулось засідання колегії Департаменту освіти і науки

Опубліковано в Новини Департаменту

21 лютого директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко провів засідання колегії Департаменту.

На засіданні підвели підсумки роботи органів управління освітою у 2013 році та обговорили завдання розвитку галузі на 2014 рік.

Також було розглянуто питання про стан додержання (більше…)

Відбулась розширена нарада

Опубліковано в Новини Херсона

21 лютого Андрій Яценко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА взяв участь у розширеній нараді керівників структурних підрозділів  гуманітарної сфери області за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ганни Пономаренко.

На розширеній нараді розглядались питання (більше…)

Брейн-ринг «А ми тую славу збережемо…»

Опубліковано в Новини Херсона

З метою виховання у дітей патріотизму на прикладі героїчного подвигу старших поколінь, за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради був проведений (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01