Archive for Січень, 2014

«В сім’ї вольній, новій…»

Опубліковано в Новини Херсона

На виконання указу Президента України Віктора Януковича про проведення Року Т.Г. Шевченка та з нагоди визначення 200-річчя Великого Кобзаря у Таврійському ліцеї мистецтв було проведено літературно-мистецький захід «В сім’ї вольній, новій…», який зібрав всіх вчителів української мови та літератури міста, (більше…)

Шевченківські читання

Опубліковано в Новини Херсона

shev_chit_1На виконання указу Президента України Віктора Януковича про проведення Року Т.Г. Шевченка та з нагоди 200-річчя Великого Кобзаря у Херсонській школі-інтернаті ім. Т.Г. Шевченка пройшли Шевченківські дні.

shev_chit_3Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко тепло привітав учасників (більше…)

26 січня 2014 року відбувся ІІІ етап 54 Всеукраїнської олімпіади з математики

Опубліковано в Новини Херсона

Юні математики змагалися на базі Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Херсонської міської ради. У олімпіаді взяли участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міст і районів області (усього 86 учнів, із сільських шкіл – 32). Учням були створені відповідні (більше…)

Історичний екскурс «Соборна і єдина моя Україна!»

Опубліковано в Новини Херсона

Soborn_shk_2aНа виконання соціальних ініціатив Президента України, за підтримки голови  обласної державної адміністрації М.М.Костяка 24 січня 2014 року відбувся  урочистий захід – історичний екскурс «Соборна і єдина моя Україна!».

Захід проходив  на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, (більше…)

День Соборності та Свободи

Опубліковано в Новини Херсона

sobornist22 січня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко, колектив департаменту, учні та студенти взяли участь в урочистому мітингу з нагоди Дня Соборності та Свободи, який пройшов біля пам’ятника Великому Кобзареві.

sobornist_2

Андрій Яценко зазначив, що лише соборна Україна має (більше…)

Старт освiтянських проектiв

Опубліковано в Новини Херсона

Відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», за підтримки голови обласної державної адміністрації М.М. Костяка 21 січня 2014 року відбувся урочистий старт обласних проектів, присвячених (більше…)

Вiдбулося розширене засiдання обласного комiтету з економiчних реформ

Опубліковано в Новини Херсона

17 січня 2014 року відбулося розширене засідання обласного комітету з економічних реформ щодо кадрового забезпечення впровадження економічних реформ на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Директор Департаменту (більше…)

19 січня 2014 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Опубліковано в Новини Херсона

На базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якій взяли участь 82 учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.ьОлімпіада проходила у два тури: теоретичний та практичний, (більше…)

Четвертий рік поспіль в Україні відбувається учнівська олімпіада з російської мови і літератури

Опубліковано в Новини Херсона

olimp_rus_yaz18 січня 2014 року стартували обласні олімпіади з базових навчальних дисциплін. ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури пройшов на базі Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради. В олімпіаді взяли участь учні 8-11 класів загальноосвітніх (більше…)

Різдвяні канікули студентів Новокаховського політехнічного коледжу

Опубліковано в Новини Херсона

rizdvo_npk_1Студенти Новокаховського політехнічного коледжу на різдвяних канікулах побували у своїх друзів з  Івано-Франківського коледжу технологій та бізнесу, котрі гостинно зустріли та розмістили  нашіх студентів по своїм домівках у Яремчі, Ворохти, Підгайціві, Волосіві, Калуші, Галичі, Івано-Франківську.

Наші (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01