Archive for Грудень, 2013

Новорічне свято прийшло у дитячому будинку «Радість»

Опубліковано в Новини Херсона

newyear_130 грудня представники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА та Херсонської облдержадміністрації привітали педагогічний колектив та вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Радість» (м. Каховка) з новорічними святами.

Діти отримали солодкі подарунки від голови облдержадміністрації (більше…)

Відбулось засідання комітету економічних реформ

Опубліковано в Новини Херсона

zas_ek_reform

26 грудня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко взяв участь у засіданні комітету економічних реформ.

Однією з головних тем, що обговорювались на засіданні комітету, було питання енергоефективності.

З цього приводу Андрій Яценко у своїй доповіді зазначив: (більше…)

Суднобудівному ліцею – 60 років!

Опубліковано в Новини Херсона

sudnobud_6025 грудня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко тепло привітав з ювілеєм педагогічний та учнівський колектив Херсонського професійного суднобудівного ліцею.

Андрій Анатолійович побажав викладачам та майстрам виробничого навчання успіхів у роботі та зазначив, що (більше…)

Стартували Міжнародні конкурси імені Тараса Шевченка та Петра Яцика

Опубліковано в Новини Херсона

start_yatsik_224 грудня 2013 року в Херсонській академії неперервної освіти пройшов II (обласний) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів вищих навчальних закладів I-II (більше…)

Визначено переможців конкурсу «Рятівник ХХІ століття»

Опубліковано в Новини Департаменту

У межах реалізації Спільного плану дій щодо забезпечення належного протипожежного стану навчальних закладів області на 2013 рік між Департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації та Управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області проведено (більше…)

Відбулось засідання регіональної експертної ради

Опубліковано в Новини Департаменту

24 грудня під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрія Яценко відбулося засідання регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області.

За результатами засідання ради прийняті рішення – визнати атестованими: загальноосвітніх (більше…)

Відбулося засідання кадрової комісії

Опубліковано в Разное

kadr_komis_23121323 грудня під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Яценка, відбулося засідання кадрової комісії, на якому розглядалося питання щодо продовження терміну дії контракту з директорами навчальних закладів області у зв’язку (більше…)

Відбулось засідання конкурсної комісії

Опубліковано в Новини Департаменту

23 грудня під головуванням директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрія Яценка відбулось засідання конкурсної комісії стосовно призначення обласної стипендії кращому молодому науковцю Херсонської області.konk_komis_23122013

На початку засідання з науковим звітом про результати річних досліджень (більше…)

Завершився обласний конкурс «Вчитель року»

Опубліковано в Новини Херсона

hano_trud20 грудня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко поздоровив учасників фінального обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель 2014 року» у номінації «Трудове навчання».

За звання кращого вчителя в області змагалось 5 вчителів шкіл Херсонщини.

Андрій Яценко (більше…)

Гала-концерт переможців «Таврійської зірки»

Опубліковано в Новини Херсона

У кіноконцертному залі «Ювілейний» у день Святого Миколая проходив  заключний етап телефестивалю «Таврійська зірка». У заході взяв участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Андрій Яценко. Учасники гала-концерту переможців отримали призи від спонсорів конкурсу та облдержадміністрації. (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01