Archive for Листопад, 2013

Атестацію пройшли

Опубліковано в Новини Департаменту

atestac_2Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації 28 листопада проведено атестацію державних службовців Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА  у 2013 році.

Атестацію пройшли 11 державних службовців, із них: 7 осіб з управління освіти і науки та 4 особи – (більше…)

Обласний семінар-практикум завідувачів музеїв навчальних закладів області

Опубліковано в Новини Херсона

За сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації 26 листопада 2013 року комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Центр) у  м. Херсоні проведено обласний семінар-практикум завідувачів музеїв при (більше…)

Президент наголошує, що курс на євроінтеграцію для України є незмінним

Опубліковано в Разное

«Ми будемо йти своїм шляхом, ми будемо робити все, щоб Україна ставала економічно міцнішою, сильнішою», – сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За його словами, Україна визначилася щодо підписання Угоди з Європейським Союзом. Водночас, підкреслив Глава держави, все, (більше…)

Відбулося засідання регіональної експертної ради

Опубліковано в Разное

rer_26112013_226 листопада під головуванням Євгенії Кулькіної, заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації, відбулося засідання регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів Херсонської області.

rer_26112013_1За результатами засідання ради (більше…)

Нарада директорів інтернатних закладів

Опубліковано в Новини Департаменту

narada26112013_326 листопада у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації відбулася нарада директорів інтернатних закладів області під головуванням заступника директора департаменту Євгенії Кулькіної. Обговорювалися питання про хід реалізації доручення Президента України В.Ф. Януковича (більше…)

Щиро вітаємо Міністра освіти і науки Табачника Дмитра Володимировича з ювілеєм!

Опубліковано в Разное

Шановний Дмитре Володимировичу!

Департамент освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації та освітяни Херсонщини вітають Вас з   нагоди Вашого 50-річчя!

tabachnik

Ваша багаторічна, послідовна праця, цілеспрямованість і самовідданість   об’єднує велику кількість однодумців, запалює в наших (більше…)

700 тисяч гривень для Високопільського району

Опубліковано в Новини Херсона

700 тисяч гривень для покращання умов навчання отримала Високопільська загальноосвітня школі в рамках договору про спонсорство та благодійну допомогу між ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та Високопільською районною державною адміністрацією, який був підписаний 25 листопада цього року.

В школі будуть (більше…)

Змагались юні авіатори

Опубліковано в Новини Департаменту

u_aviatory_21112013Забезпечення збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів є одним із основних завдань Президента України Віктора Януковича.

21 листопада   заступник директора Департаменту освіта і науки, молоді та спорту ХОДА Євгенія Кулькіна  відвідала тренувальні змагання з парашутного спорту (більше…)

Школи Херсонщини отримали парти

Опубліковано в Новини Херсона

22 листопада чотири школи Херсонської області: Веселівська загальноосвітня школа (Бериславський район), Микільська загальноосвітня школа (Білозерський район), Бехтерська загальноосвітня школа (Голопристанський район) та комунальний заклад «Скадовська загальноосвітня школа-інтернат» отримали шкільні парти (більше…)

ІІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція у Херсоні

Опубліковано в Новини Департаменту

21 листопада у Херсонській державній морській академії в межах тижня студентського самоврядування відбулась ІІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Сучасні проблеми морського транспорту та безпеки мореплавства», у ході якої презентовано результати науково-дослідницької діяльності студентів (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01