Archive for Жовтень, 2013

Змагалися опоряджувальники Херсонщини

Опубліковано в Новини Херсона

plitochnik2013_1

У Генічеському вищому професійному училищі №17 30-31 жовтня найкращі майстри виробничого навчання ПТНЗ Херсонщини, що готують фахівців з професії «Лицювальник-плиточник», виборювали першість в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності.

За перемогу в змаганні сперечалися (більше…)

Засідання комітету з економічних реформ

Опубліковано в Новини Херсона

ker30102013_1

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Андрій Яценко взяв участь у засіданні обласного комітету з економічних реформ, який відбувся 30 жовтня в облдержадміністрації.

Під час засідання було розглянуто питання про забезпечення доступності, підвищення якості та конкурентоспроможності (більше…)

Вітаємо Херсонську державну морську академію

Опубліковано в Новини Херсона

Diplom_XDMA2013

Департамент освіти і науки, молоді та спорту вітає науково-педагогічний та студентський колектив Херсонської державної морської академії із здобуттям Диплому лауреата конкурсу І ступеня у номінації «Розробка та активне просування інноваційних комплексних рішень для освіти і науки» за підсумками участі (більше…)

Другий етап «Профістарт: юні обирають майбутнє»

Опубліковано в Новини Херсона

Prof2013_1

24 жовтня, стартував ІІ етап інноваційного профорієнтаційного проекту “ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє”.

Проект «Профістарт» був презентований на фахових конференціях всеукраїнського та міжнародного рівня. Школярі мали змогу взяти участь у тренінгах: «Рекламістика, промоційна діяльність», «Соціальні (більше…)

Майбутні лідери Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

Lidery171013_1

17 жовтня у Херсонському вищому професійному комерційному училищі відбулось робоче засідання лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області. Особлива увага розвитку учнівського та студентського самоврядування приділяється у соціальних ініціативах Президента України (більше…)

Засідання колегії Департаменту освіти і науки

Опубліковано в Новини Департаменту

Koleg_11102013_1

11 жовтня відбулось засідання колегії під головуванням Андрія Яценка, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА.

Під час роботи було розглянуто низку важливих питань, що стосуються підготовки навчальних закладів області до осінньо-зимового періоду 2013-2014 років, забезпечення (більше…)

Діти, батьки, вихователі…

Опубліковано в Новини Департаменту

DNZ5_2013_1

Президент України Віктор Янукович дав доручення протягом 2013-2014 років розширити мережу дошкільних навчальних закладів та забезпечити рівний доступ дітей до якісної освіти.

26 вересня директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Андрій Яценко відвідав Херсонський ясла-садок № (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01