Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Шановні науковці!

День науки – це свято, коли вшановуються наукові традиції і досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося та на які покладаємо великі сподівання.

Наша Херсонська земля відома не тільки своєю родючістю, але й прекрасними, чудовими людьми, науковцями, які завдяки своїй корисній та благородній справі, чіткому баченню цілей, наполегливості та невтомності у новаторських пошуках роблять чималі внески в розвиток науки. Саме перед науковцями життя ставить складні, проте цікаві завдання, вирішення яких значною мірою впливає на місце рідного краю у світовій спільноті.

На сьогодні наша область має достатній потенціал для прискореного розвитку діяльності за пріоритетними науковими напрямами. Зважаючи на це, сучасна наука має стати запорукою прогресивних змін та  трансформацій в нашому суспільстві.

Щиро сподіваюсь, що ваш талант, самовіддана наполеглива праця та вірність обраній справі стануть надійним підґрунтям для зміцнення авторитету науки, залучення молодих талантів, що дасть можливість побудувати та захистити європейську Україну.

Висловлюю Вам щиру вдячність за Вашу роботу, віру в свою справу, наполегливість та невтомність у пошуках наукової істини. Бажаю, щоб у вашій науковій діяльності не було кордонів. Нехай всі ваші відкриття будуть лише в ім’я миру та розвитку рідної України!

З повагою

Директор Департаменту
науки, освіти та молоді  облдержадміністрації
Є. КРИНИЦЬКИЙ