Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Це моя земля – буду її патріотом

02 травня 2019 року у рамках проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв вікової категорії 11-13 років відбулася гра-естафета для закладів загальної середньої освіти Каланчацької громади «Це моя земля – буду її патріотом».

Долучилися до заходу представники відділу освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради та районного представництва козацтва.

Про готовність до участі в Грі ройові доповіли перекличкою гасла. У вікторині «Відун», що проходила в актовій залі ЦДЮТ, кращими знавцями історії подій козацької доби став рій Каланчацької ЗОШ № 2.

Естафета з 10 етапів («донесення вістовим доручення», «гуртова ходьба», «стрибки в мішках», «влучний стрілець», «маятник», «купини», «гаті», «попади в ціль», «метання», «рятівник»), яка відбулася у парковій зоні, перевіряла крім фізичної витривалості юних джур, ще й готовність рою працювати в команді, увагу, здатність приймати спільні рішення, згуртованість. Кращий результат в естафеті отримали рої Новокиївського НВК, Каланчацької ЗОШ № 2, Олександрівської ЗОШ. Захоплюючим був силовий етап «перетягування линви», де перемогу здобув рій Каланчацької ЗОШ № 2.

Творичий конкурс «Лялька-оберег» став справжнім  майстер-класом для усіх бажаючих.

У підсумку в загальному заліку І місце виборов рій Каланчацької ЗОШ № 2; ІІ місце – рій Новокиївського НВК; ІІІ місце – рій Гаврилівської ЗОШ.

Ця гра стала вдалим дебютом для більшості учасників (різниця складала лише 2-4 бали) і першим отриманим досвідом змагань такого рівня. Дякуємо виховникам за співпрацю. І пам’ятаймо, що перемагає не той, хто не помиляється, а той хто ніколи не здається!