Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Центр для підготовки електрогазозварників відкрили у Новокаховському вищому професійному училищі

У Новокаховському вищому професійному училищі сьогодні відкрили навчально-практичний центр з професії «Електрогазозварник».

Це значна подія не тільки для навчального закладу, а й для всього міста і регіону в цілому.

Відкриття центру дозволить вирішити основні завдання будь-якого закладу професійної освіти – підготовку конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих робітників, організацію стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання і викладачів спеціальних дисциплін, а також здійснювати інші напрямки роботи  професійно-практичного навчання незайнятого населення.

Привітати студентів та адміністрацію закладу із введенням в експлуатацію сучасного центру завітала начальниця управління освіти і науки обласної державної адміністрації Тетяна Юшко.

Створення  сприятливих умов для якісної підготовки  робітничих  кадрів на Херсонщині є пріоритетним для розвитку регіону, тому в рамках реалізації Плану дій Уряду України з модернізації матеріально-технічної бази та оновлення змісту професійної освіти, в нашій області вже створено  15 навчально-практичних центрів  з різних професій і напрямків.