Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

ХХ Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з фізики 2020/21 навчального року

З вересня по грудень 2020 року на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради проведено ХХ Всеукраїнську Інтернет-олімпіаду з фізики 2020/21 навчального року, організовану Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонським фізико-технічним ліцеєм Херсонської міської ради за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації.

Всеукраїнські Інтернет-олімпіади з навчальних предметів проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, активізації запровадження комп’ютерних інформаційних технологій у шкільній освіті, сприяння залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань. Певні переможці фінальних етапів Всеукраїнських Інтернет-олімпіад можуть брати участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів поза рейтингом.

Авторська система проведення дистанційних олімпіад та конкурсів, розроблена у Херсонському фізико-технічному ліцеї, дозволила реалізувати автоматизоване шифрування робіт учасників першого (заочного) етапу без втручання оргкомітету та журі, що сприяло незалежній перевірці робіт, а також контролювати перевірку через введення чіткої системи критеріїв у кожному завданні.

До складу журі під керівництвом Заслуженого вчителя України, кавалера ордену «За Заслуги» ІІІ ступеню, завідувача методичним об’єднанням учителів фізики Херсонського фізико-технічного ліцею Пашка Максима Івановича увійшли знані науковці, вчителі та методисти, серед яких є кандидати наук, заслужені вчителі України, переможці Міжнародної олімпіади з фізики минулих років та їх наставники.

Фінальний етап Інтернет-олімпіади з фізики відбувся 20 грудня 2020 року в очному режимі. Змагання були проведені з дотриманням усіх вимог та діючих на момент проведення заходу карантинних обмежень. Зокрема, учасники Інтернет-олімпіади брали участь у змаганнях, розташовуючись у спеціально обладнаних приміщеннях п’яти регіональних центрів, під наглядом членів оргкомітету та журі.

За допомогою хмарного сервісу, що функціонує у Херсонському фізико-технічному ліцеї, процес виконання робіт в усіх центрах одночасно учасники могли бачити на спеціальних моніторах. Загалом у фінальному етапі Інтернет-олімпіади з фізики 2020/2021 навчального року взяли участь 37 учнів з різних регіонів України.

Після завершення виконання завдань роботи учасників у їх присутності були запаковані і запечатані, а пакети було направлено уповноваженими представниками оргкомітету і журі змагань для перевірки до базового закладу проведення Інтернет-олімпіади.

За результатами перевірки робіт учасників заочного етапу двоє учнів Херсонської області, які навчаються у Херсонському фізико-технічному ліцеї, вийшли до фінального туру Інтернет-олімпіади. За результатами фінального етапу Інтернет-олімпіади Богдан Марина (учениця 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею) отримала диплом І ступеня, а Полікарпова Ярослава (учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею)  отримала диплом учасника.