Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

У закладах повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів

Протягом лютого – березня 2021 року у закладах повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської області проведено інформаційно-просвітницькі заходи щодо вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України.

Здійснено ознайомлення здобувачів  освіти під час засідання «круглого столу» з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014 року, а також після її окупації: «Крим – це Україна, Севастополь – це українське місто», «Окупація Криму. Рух Опору».  

Для учнів 9-11 класів проведено тематичні уроки історії «Політика Кремля у Криму – гібридний геноцид кримських татар», «Окупація Криму. Як це було?».

Усвідомлення про взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю організовано перегляд відеороликів – «День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополь»,  «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова»,  «Крим. Подорож до Криму», «Кримська весна 2014 року», «Крим не забутий».

Органами учнівського самоврядування організовано випуск листівок «Україна – це Крим».

У приміщеннях шкільних бібліотек оформлено виставку літератури «Історія, культура та духовна спадщина кримських татар».