Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації вітає із завершенням навчального року!

Щиро вітаємо учнів, вчителів та батьків зі святом останнього дзвоника! Сьогодні завершився навчальний рік, який довелося закінчувати у незвичній для всіх формі. В умовах карантину навчання продовжувалося дистанційно. За часів незалежної України ця практика застосовувалась вперше, але в цьому ми вбачаємо і свої плюси, адже в еру цифрових технологій вчителі та учні мають володіти необхідними навичками роботи з цифровими пристроями та роботи у Всесвітній мережі Інтернет.

Для багатьох школярів починається пора літніх канікул на які вони так довго чекали. Бажаємо їм гарно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового навчального року!

Для випускників прийшла пора прощання зі школою. Ваші шкільні роки залишаються позаду і ви вирушаєте в доросле життя. Попереду на вас чекають нові вершини та досягнення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя.

Хочемо подякувати педагогам і батькам за всі зусилля, які вони приклали для успішного завершення навчального року! У цей день ми бажаємо їм мудрості та терпіння, адже навчати та виховувати дітей – непроста справа!