Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Стипендії Президента України для вихованців Херсонського територіального відділення Малої академії наук

За підсумками проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України призначено стипендії Президента України для переможців. Призери  одержуватимуть виплати протягом року. Особливо приємно, що Херсонщина посіла почесне 5 місце в рейтингу областей нашої держави за кількістю стипендіатів. Попереду лише Харківська, Львівська, Днепропетровська та Волинська області.

Серед цьогорічних лауреатів учні та випускники Херсонського ліцею Херсонської обласної ради. Одинадцятикласниця Васильчук Поліна презентувала дослідження про вирощування арахісу в секції «Агрономія», а Москаленко Ольга порушила важливу проблему про сучасний стан популяції рябчиків у секції «Екологія», обидві роботи пов’язані з Півднем України. Роль криптовалют у сучасній фінансовій системі вивчав Зарембовський Ярослав, студент І курсу Херсонського державного університету, який посів  І місце в секції «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

Також грошову винагороду за інтелектуальні досягнення одержить Бєлоус Олег , випускник Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради, студент І курсу Університету Твенте (Королівство Нідерландів), за перемогу в секції «Електроніка та приладобудування».

Крім того, стипендію здобув Корж Олексій, випускник Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради, студент І курсу Київського національного лінгвістичного університету, призер у секції «Англійська мова». Його роботу присвячено вивченню засобів актуалізації концепту НАДПРИРОДНЄ в сучасних американських телесеріалах.

Ми пишаємося молодою елітою Херсонщини та віримо в її потужний інтелектуальний потенціал, подальший розвиток Малої академії наук Херсонщини!