Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Рух – це здорово!

08 червня 2021 року, у рамках проведення Всеукраїнського оздоровчо-фізкультурного заходу «Рух- це здорово!», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, на водно-спортиній базі Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулись спортивні змагання із залученням 150 юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти та дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Херсона.

На свято завітали почесні гості: начальник Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Юрій Кан, отаман Козацького товариства «Херсонська Січ» – Тимофієнко Юрій, наказний отаман «Почесної Варти» КТ «Херсонська Січ» – Гуран Андрій.

До програми зазначеного заходу були включені елементи змагань та показові виступи, випробування на силу та спритність за ігровою системою козацького виховання підростаючої молоді України «Козацький гарт»,  перегони на байдарках та човнах «Дракон».

 Всі учасники заходу були нагороджені подарунками Херсонського обласного відділення Громадської організації «Національний олімпійський комітет України» та отримали смачні гостинці.