• Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Про проведення змагань з пляжного волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів вищої освіти за програмою XVI обласної Універсіади

Упродовж квітня-травня 2021 року в закладах вищої освіти відбулися І та ІІ етапи змагань з пляжного волейболу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяли участь 336 юнаків та дівчат.

20 травня 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з пляжного волейболу серед команд юнаків та дівчат на волейбольних майданчиках  м. Херсона (Гідропарк).

За результатами проведених змагань чемпіонами XVI обласної Універсіади серед юнаків перемогу вибороли курсанти Херсонської державної морської академії, друге місце посіли студенти Херсонського державного університету, третє місце – юнаки Херсонської філії національного університету кораблебудування.

Серед команд дівчат перше місце посіли студентки Херсонського державного університету, друге місці – команда дівчат Херсонського державного аграрно-економічного університету і третє місце виборола команда дівчат Херсонського національного технічного університету.

Переможці та призери заходу в командному заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.