• Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Про проведення змагань з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів фахової передвищої освіти за програмою XVI обласної Універсіади

Упродовж березня-квітня місяця 2021 року в закладах фахової передвищої освіти проведено І та ІІ етапи змагань з волейболу серед студентів за програмою XVI обласної Універсіади, в яких взяли участь 2968 юнаків та дівчат. Кращі з них увійшли до складів збірних команд закладів освіти.

У квітні 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були проведені зональні змагання з волейболу, а 12 травня 2021 року – фінальні змагання серед команд юнаків та дівчат закладів фахової передвищої освіти.

Змагання відбулись у спортивній залі на двох майданчиках Херсонського державного аграрно-економічного університету.

За результатами змагань з волейболу, чемпіонами XVI обласної Універсіади серед команд юнаків стали курсанти Морського фахового коледжу ХДМА, ІІ місце виборола команда юнаків Херсонського морського коледжу рибної промисловості, ІІІ місце – команда Бериславського медичного фахового коледжу.

Команда дівчат Бериславського медичного фахового коледжу виборола перемогу XVI обласної Універсіади; ІІ місце команда – Бериславського педагогічного коледжу; ІІІ місце – команда Херсонського політехнічного фахового коледжу.

Переможці та призери в командному заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.