Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Проведено ІІІ обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт -2021» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021 року

21 травня 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з дотриманням вимог по запобіганню розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 (м. Скадовськ Херсонської області) проведено обласний фінальний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2021» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти 2021 року.

У І етапі взяли участь понад 15 тис. учнів, у ІІ етапі (першість територіальних громад) взяли участь 3576 здобувачів освіти, у ІІІ (обласному) етапі – 156 учнів.

Команди-учасники ІІІ (обласного) етапу:
1. Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Генічеського району;
2. КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»
3. ОЗ «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;
4. Зеленопідський ОЗЗСО Каховського району;
5. Дар’ївська загальноосвітня школа ім..А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району
6. Новокиївський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради;
7. Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
8. Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Скадовського району;
9. Осокорівський ЗПЗСО Нововоронцовської селищної територіальної громади;
10. Чкалівський ЗЗСО Новотроїцької селищної ради Генічеського району;
11. Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;
12. Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
13. КЗ «Олешківська гімназія» Олешківської міської громади.

Програма фестивалю включала 7 конкурсів: човниковий біг 4*9 м, стрибки у довжину з місця, стрибки через скакалку за 30 сек (дівчата), перетягування канату, естафету та вікторину знавців історії українського козацтва.

За підсумками заходу, перемогу вибороли:
Вікторина:
І місце – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
ІІ місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІІ місце – Зеленопідський ОЗЗСО Каховського району.
Човниковий біг:
І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»;
ІІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради.
В особистому заліку
серед юнаків

І місце – Бабенко Сергій –  з результатом- 8.6 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Перепросов Іван – з результатом – 9.0 – опорний заклад «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;
ІІІ місце – Фарзалієв Заур-  з результатом- 9.04 -. Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Генічеського району;
серед дівчат
І місце – Гришко Дарина –  з результатом- 9.5 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Стрижеус Софія –  з результатом – 9.6 Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
ІІІ місце – Шматенко Тетяна – з результатом- 9.7 – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради.
Стрибок у довжину з місця:
І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;
ІІІ місце – Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Скадовського району.
В особистому заліку
серед юнаків
І місце виборов  – Бабенко Сергій –з результатом- 2.83 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Шинкарецький Максим – з результатом- 2.81 – КЗ «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів»;
ІІІ місце – Шкумат Олександр – з результатом- 2.64 – Дар’ївська загальноосвітня школа ім. А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району;
серед дівчат
І місце – Суворова Катерина – з результатом- 2.32 – Дар’ївська загальноосвітня школа ім. А.Шульги Дар’ївської ОТГ Білозерського району;
ІІ місце – Стрижеус Софія- з результатом- 2.30 – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
ІІІ місце – Шматенко Тетяна – з результатом- 2.26 – Виноградівський ЗПЗСО ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради.
Стрибки на скакалці:
І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;
ІІІ місце – ОЗ «Нижньосірогозький ліцей» Нижньосірогозької громади;
В особистому заліку
І місце виборола Гришко Дарина – з результатом- 132 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце –Соценко Катерина –  з результатом- 111 – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІІ місце – Дубовська Анна –  з результатом- 105 –  КЗ «Олешківська гімназія» Олешківської міської громади;
ІІІ місце – Фединяк Олександра –  з результатом- 105- Улянівський ліцей Скадовської міської ради.
Перетягування канату:
І місце – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
ІІ місце – Осокорівський ЗПЗСО Нововоронцовської селищної територіальної громади;
ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради.
Естафета:
І місце – Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади;
ІІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради.

У загальнокомандному заліку місця розподілені наступним чином:
І місце  –  Улянівський ліцей Скадовської міської ради;
ІІ місце – Виноградівський ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради;
ІІІ місце – Каховський ЗЗСО №1  Каховської міської територіальної громади.

Всі команди-переможниці та призери в кожному виді фінального обласного етапу заходу, а також переможці, призери та представники цих команд у загальнокомандному заліку, були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів. Учасники команд – дипломами відповідних ступенів.

Команда Улянівського ліцею Скадовської міської ради виборола почесне право представляти Херсонщину на Всеукраїнському змаганнях.