Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Проведено фінальні змагання «Козацька наснага» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році

29 квітня 2021 року на стадіоні державного навчального закладу «Вище професійне училище № 2 м. Херсона» з дотриманням вимог по запобіганню розповсюдження короновірусної хвороби COVID-19 проведено фінальні змагання «Козацька наснага» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У фінальних змаганнях взяли участь понад 100 учнів, які змагалися з таких видів програми: «Сильніша рука», «Підтягування в висі», «Змагання з гирями», «Перетягування канату», «Піднімання козака», «Боротьба на пасках», «Метання довбні» та естафети «Герць козацьких джур», «Втеча полоненого з неволі».

Кожен заклад був призером в одному з видів змагань, але найбільше призових місць виборола команда ДНЗ «Вище професійне училище №2 м. Херсона»

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

I місце – команда Вищого професійного училища № 2 м. Херсона;

II місце – команда Херсонського професійного суднобудівного ліцею;

III місце – команда Білозерського професійно-технічного училища
№ 6.

Переможці та призери у видах програми та загальнокомандному  заліку були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.