Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Проведено нараду щодо створення навчально-практичних центрів

21 травня 2020 року під головуванням начальниці управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ірини Дробиш відбулася нарада з представниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти Херсонщини, працівниками управління.

Особливу увагу було приділено наказу Міністерства освіти і науки України від 23 квітня 2020 року №504 «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році».

Нагадаємо, що вищезазначеним наказом навчально-практичні центри будуть створені у двох закладах освіти Херсонської області: у Херсонському вищому професійному училищі сервісу та дизайну (за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник») та Новокаховському вищому професійному училищі (за професіями «Електрогазозварник», «Монтажник санітарно-технічних систем устаткування»).

На сьогодні проводяться активні ремонтні роботи для запуску вищезгаданих центрів. Втілення у життя цих проектів є необхідним для якісної підготовки кваліфікованих фахівців.