• Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Проведено змагання з футзалу серед студентів закладів вищої освіти за програмою XVI обласної Універсіади

Упродовж квітня-травня 2021 року в закладах вищої освіти відбулися
І та ІІ етапи змагань з футзалу серед студентів за програмою
XVI обласної Універсіади. Загальна кількість учасників – 469 юнаків.

25-27 травня 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені фінальні змагання з футзалу серед команд юнаків.

В підгрупах за І-ІІ місце зустрілись команди Херсонського державного університету та Херсонського державного аграрно-економічного університету. З результатом 3:1 перемогли студенти Херсонського державного університету.

Під час  зустрічі за ІІІ-ІV місце перемогу над командою курсантів Херсонської державної морської академії з рахунком 4:2 одержали студенти Херсонського національного технічного університету й посіли ІІІ призове місце.

Зустріч за V-VІ місце закінчилась перемогою команди Херсонської філії національного університету кораблебудування під час зустрічі з курсантами Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ з рахунком 5:4.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Зазначаємо, що спортивні заходи були проведені з дотриманням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.