Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Українським товариством глухих за підтримки Міністерства освіти і науки України щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс «Ерудит» серед здобувачів освіти з порушеннями слуху 12-х (13-х) класів закладів загальної середньої освіти. Його метою є визначення рівня загальноосвітньої підготовки, моніторинг ефективності навчаль­но-виховного процесу, соціалізація та інтеграція у соціальне середови­ще дітей з особливими потребами, виявлення обдарованих учнів шко­ли-інтернату і стимулювання їх до здобуття вищої освіти.

09 квітня 2019 року в Херсонській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу серед 5 учнів випускного 12 класу. За підсумками проведеного І етапу Всеукраїнського конкурсу перемогу здобула Пунтус Любов Євгеніївна, яка взяла участь у ІІ етапі.

Учасникам ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу були пред­ставлені тестові завдання з таких предметів: українська мова, українська література, історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, історія УТОГ, українська жестова мова.

У конкурсі взяло участь бiльше 20 учнiв 12-х класів, з рiзних областей.

Від Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» адміністрація Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату                 І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради отримала подяку за підготовку учасника ХІІІ Всеукраїнського конкурсу «Ерудит». Вітаємо!