Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Заклади освіти Присиваської громади долучилися до відзначення Дня спротиву окупації Криму

До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим в закладах загальної середньої освіти Присиваської громади було проведено низку тематичних заходів. 

В Григорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 9 класу вчителем Гнатовською Н. П. була організована учнівська конференція «Нескорені… 26 лютого – День кримського спротиву окупації». Учні підготували доповіді: «Хронологія окупації», «Хронологія спротиву», переглянули відео «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова». Під час проведення вікторини «Чи знаєте Ви?», пригадали поняття «Громадянин України», «окупація», «анексія», «гібридна війна». Восьмикласники працювали над тематичною презентацією «Окупація Криму. Рух Опору». Учитель предмету «Захист України» В. Д. Шипка провів тематичний урок для учнів 10 – 11 класів «Крим 2014». Учні 5 класу підготували виставку малюнків на чолі з класним керівником Л. В. Желєзагло. Байдужими не залишились і наймолодші учні школи. Зокрема, першокласники разом зі своєю учителькою І. В. Грабовецькою провели цікаве інтерактивне заняття – «Я люблю свою країну – рідну, милу і єдину Україну». Для учнів 3 та 4 класів були проведені інформаційні години «Україна – єдина країна». У холі школи представниками учнівського самоврядування  було обладнано тематичну інформаційну виставку, друкованих матеріалів, фотографій про історію окупації території Автономної Криму.

Для здобувачів освіти 5-11 класів Павлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель історії Білецький В. О. провів учнівську конференцію «Нескорені… 26 лютого – День кримського спротиву російській окупації.» Учні ознайомились з розвитком політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого-березня 2014, а також після окупації. Учні-доповідачі підготували виступи  «Хронологія окупації», «Хронологія спротиву», а також було переглянуто відео «Підняття прапора в Академії Військово-морських сил ім. Нахімова». У фойє школи обладнано тематичну інформаційну виставку літератури про історію окупації військами території Криму.

В Строганівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в шкільній бібліотеці Точило С. І. організувала виставку друкованих матеріалів «Кримчани на захисті української державності». Вчитель образотворчого мистецтва Бондаренко Л. П. з учнями 5 та 6 класів створили виставку дитячих малюнків «Крим – це Україна». Для учнів 1-3 класів класними керівниками були проведені тематичні бесіди та проведено конкурс дитячих малюнків. 24 лютого вчитель історії Гриценко Л. П. провела з учнями 9 класу урок  «Крим – це Україна». Класний керівник Богатиренко О. В. провела з учнями заочну подорож «Крим єдиний з Україною». Учні ознайомилися з подіями 26 лютого 2014 року та прикладами мужньої боротьби кримчан за цілісність України. Класний керівник 6 класу Дрібноход В. О. провів для учнів годину спілкування «Крим 2014», а Задорожня С. М. з учнями 8 класу провела патріотичну виховну годину «Крим. Нескорена земля» з переглядом відеофільму «Ціна анексії – життя». По закінченню заходу присутні вшанували пам’ять загиблих патріотів України хвилиною мовчання. Педагог-організатор Кобилинська М. М. організувала лекторій «Хронологія спротиву» для учнів 9 класу. За фотоматеріалами та відеосюжетами здобувачі освіти розглянули шлях боротьби кримчан за цілісність  України.

В Іванівській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 1-4 класів були проведені бесіди, організовано перегляд презентацій «Я громадянин та патріот своєї держави» та проведено виставку дитячих малюнків. Також проведені тематичні години спілкування для учнів 5-8 класів. У шкільній бібліотеці Ковальчук Г. І. організувала виставку друкованих матеріалів «Кримчани на захисті української державності».