Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Завершились Всеукраїнські змагання з радіозв’язку на коротких хвилях, швидкісної телеграфії та відкриті очно-заочні змагання з радіозв’язку на коротких хвиля «Зірки ефіру України»

З 9 по 14 серпня 2021 року на Херсонщині відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях, швидкісної телеграфії та очно-заочні змагання з радіозв’язку «Зірки ефіру України».

У змаганнях взяли участь 14 команд, 34 спортсмени з Волинської, Дніпропетровської, Рівненської, Сумської, Чернігівської, Херсонської, Хмельницької областей та міста Києва.

Під час змагань з радіозв’язку на коротких хвилях вихованці змагалися в таких вправах як: радіозв’язок телефоном, радіозв’язок телефоном англійською, радіозв’язок телеграфом, комп’ютерна вправа Morse Runner.
І місце посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, тренер Олександр Бала.
ІІ місце у команди Остерської станції юних техніків Чернігівської області, тренер Ігор Борисенко.
ІІІ місце посіла команда Генічеської станції юних техніків Херсонської області, тренер Олександр Узунов.

У змаганнях зі швидкісної телеграфії:
І місце посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, тренер Оксана Фоменко.
ІІ місце зайняла команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, тренер Віра Макаренко.
ІІІ місце посіла команда Остерської станції юних техніків Чернігівської області, тренер Ігор Борисенко.

В очно-заочних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях «Зірки ефіру України»:
І місце посіла команда Генічеської станції юних техніків Херсонської області, тренер Олександр Узунов.
ІІ місце зайняла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, тренер Олександр Бала.
ІІІ місце посіла команда Остерської станції юних техніків Чернігівської області, тренер Ігор Борисенко.