Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Екскурсія до суду

В рамках Меморандуму про співпрацю між КЗ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та територіальним управлінням Служби судової охорони у Херсонській області, 10 грудня 2021 року вихованці гуртка «Джура» (керівник Побіреська О.М) здійснили екскурсію до Херсонського обласного арбітражного суду. Захід відбувся з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

Вихованці ознайомилися із роботою судової системи, специфікою праці судді-спікера, помічника судді, керівника апарату окружного суду та служби судової охорони.

Діти з задоволенням приміряли суддівську мантію, фотографувалися, «відчули» себе в ролі суддів, посидівши за столом судді та присяжних.

Особливе захоплення у хлопців викликали спецзасоби служби судової охорони, які всі залюбки приміряли на себе та фотографувалися. Хлопці та дівчата цікавились питаннями, як стати суддями, де навчатися, а також багато питань було у хлопців як потрапити на службу в судову охорону.

Практичним закріпленням екскурсії стали показові виступи служби судової охорони та підрозділу «Тор» (Тактично-оперативне реагування). На згадку про екскурсію діти отримали солодощі.

Висловлюємо щиру подяку від вихованців та керівництва Центру, керівнику територіального управління Служби судової охорони у Херсонській області Матвєєву В.А. та голові Херсонського обласного арбітражного суду Коровайку О.І. та їх чудовим колективам за організацію та проведення прекрасного заходу

Сподіваємося на подальшу співпрацю! Чекаємо наступних зустрічей!

Співпраця продовжується, нові учасники бажають потрапити на екскурсію до суду!