Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Діти Херсонської області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

З 15 березня по 16 травня 2019 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був проведений Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

До участі у фінальному етапі були запрошені 18 команд-переможців відбіркового етапу.

Втілити проекти до м. Києва приїхали 12 команд з Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Кіровоградської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей.

Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді другого ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» нагороджена команда комунального закладу «Олешківська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради», яка представила проект «Чарівний струмочок».

Вітаємо вихованок учнівського флористичного об’єднання «Флора» комунального закладу «Олешківська спеціальна загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради»: Сандуленко Марію, Суїнову  Берліну, Сандуленко Дар’ю, Херуненко Світлану.