Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

День охорони праці онлайн в Іванівському районі. Зупинимо пандемію разом!

Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року                 № 685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі. Тому у  2020 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

В Україні з нагоди Дня охорони праці за сприяння Державної служби України з питань охорони праці проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі може врятувати нам життя».

Учні 1-9 класів Любимівської загальноосвітньої школи I – III ступенів Іванівського району працювали над виконанням завдань конкурсу вдома. У  роботі діти відобразили: своє бачення значення місця здорових і безпечних умов праці в умовах пандемії – сучасної загрози світу, профілактику виробничого травматизму та культури праці.

         Здобувачі освіти Дружбівського НВК Анна Бондар, Влада Колісник, Костя Колісник, Вероніка Лацко, Поліна Нестерова, Вікторія Очкаленко, Настя Вініченко, Кирил Сачек також долучилися до челенджу «Життя одне! Не ризикуй!» в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка.

         Головна мета проведення конкурсу в Агайманській ЗОШ І-ІІІ ступенів – виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, життя і здоров’я оточуючих; формувати високу культуру безпечної праці; виховання в підростаючого покоління поваги до свого здоров’я; виконання вимог законодавчих актів, правил безпеки при виконанні робіт; привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці; формування свідомої позиції молоді щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства.  Активність учасників конкурсу свідчить про небайдужість молоді до здорових та безпечних умов праці у різних галузях виробництва та суспільного життя.

         Всім учасникам конкурсу бажаємо творчості та натхнення. Успіхів вам! Переможемо пандемію разом!