Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини

03 вересня 2021 року на базі комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської  обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста”  відбувся традиційний захід “День відкритих дверей”. 

Святкові заходи відвідали близько 120 гостей різних вікових категорій – завітали ветерани юннатівського руху Херсонщини,  випускники закладу – студенти вузів, дошкільнята, діти та батьки, небайдужі до питань екології рідного краю.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулася Вікторія Гавренкова, голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів при Херсонській обласній раді VІІІ скликання, Димов Олександр, провідний науковий співробітник Інституту зрошуваного землеробства, та директорка Центру, Ельвіра Вітренко. Вони побажали юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Педагогічний колектив закладу (Тетяна Коротка, Олександра Валікова, Тетяна Мудрак, Анна Хандусь, Інна Коваленко, Ірина Альонова, Галина Зуєва, Олена Олійникова, Лариса Камишенко) доклав максимальних зусиль для організації заходу. За сприянням Михайла Растьогіна, заступник директора з науково-методичної роботи фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради ознайомили присутніх із здобутками у науково-дослідницькій діяльності.  Гурток «Екологічний  театр» привітав присутніх новою виставою.

Для відвідувачів розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Це локації на навчально-дослідній земельній ділянці, в музеї Хліба в зоологічному комплексі. Відбулися майстер-класи: «Смаколики для тварин», «Досліди для допитливих», «Квіткова композиція у техніці «торцювання», «Мікроорганізми під мікроскопом», «Панно з природного матеріалу», «Стилізований метелик».

Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни. Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.

Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання прийняти безпосередню участь у житті та розвитку Центру. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися. Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!