Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

В Україні презентували 4-тижневе меню для школярів, яке складається зі 160 страв

Шеф-кухар Євген Клопотенко, який працював над розробкою страв для школярів, наголосив, що їжа має бути не тільки смачною, а ще й українською: «Найголовніше – те, що дозволили спеції. Це зробить смак їжі різноманітним. Фруктів, овочів та м’яса стане більше. Плюс, зменшили кількість жиру, цукру та солі. Тобто тепер у школах не будуть доганятися калорійністю за допомогою неадекватної кількості олії та хліба і їжа буде здоровішою».

Під час презентації показали таке меню: салат з морквою, сиром та сметаною, шпундру, булгур, львівський сирник, йогурт та банан.

Участь у презентації взяла й перша леді України Олена Зеленська.

«Коли ми розпочинали роботу над реформою системи шкільного харчування, ми поставили собі мету – підвищити загальний середній рівень харчування в українських школах. Це комплексне завдання: від поліпшення якості, поживності страв та безпечності харчових продуктів до ресурсного забезпечення шкіл. Я хочу, щоб діти із задоволенням йшли у шкільну їдальню, а батьки були при цьому впевнені, що шкільне харчування корисне для здоров’я», – зазначила перша леді.

Переглянути технологічні картки страв можна тут: https://bit.ly/3yDEmqH