Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Вітаємо переможців фінального ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук 2021!

З Херсонської області у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2021 році взяли участь 39 учнів, з них 20 – посіли призові місця.

Вітаємо переможців!

Відділення екології та аграрних наук:
– секція «Екологія»:
ІІ місце – Зіборов Нікіта, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради;
– секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»:
ІІІ місце – Максим Юхненко, студент І курсу відокремленого структурного підрозділу «Херсонський гідрометеорологічний фаховий коледж Одеського державного екологічного університету»;
– секція «Ветеринарія і зоотехнія»:
ІІ місце – Косяков Віталій, учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради;
– секція «Селекція та генетика»:
ІІІ місце – Ситнік Ярослав, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради Херсонської області.

Відділення історії:
– секція «Всесвітня історія»:
ІІІ місце – Синиця Марина, учениця 11 класу опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області.

Відділення комп’ютерних наук:
– секція «Технології програмування»:
ІІІ місце – Засухін Ростислав, учень 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:
– секція «Українська література»:
ІІІ місце – Білоленко Катерина, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради; – секція «Мистецтвознавство»:ІІІ місце – Власенко Анастасія, учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
– секція «Кримськотатарська гуманітаристика»:
ІІІ місце – Сліпченко Микита, учень 11 класу Генічеського закладу загальної середньої освіти № 1 Генічеської міської ради Херсонської області.

Відділення математики:
– секція «Прикладна математика»:
ІІІ місце – Ячник Ярослава, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
– секція «Математичне моделювання»:
ІІІ місце – Ілля Ільїн, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради

Відділення технічних наук:
– секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»:
ІІІ місце – Чурсіна Таїсія, учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради;
– секція «Астрономія та астрофізика»
ІІІ місце – Кеча Данил, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради.

Відділення філософії та суспільствознавства
– секція «Журналістика»:
ІІІ місце – Герасім Діана, учениця 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
– секція «Правознавство»:

ІІІ місце – Новак Юлія, учениця 9 класу Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті

Відділення хімії та біології
– секція «Загальна біологія»:
ІІІ місце – Охременко Анна, учениця 9 класу Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті;
– секція «Біологія Людини»
ІІІ місце – Дурман Злата, учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради Херсонської області;
– секція «Ботаніка»
ІІІ місце – Лисенко Надія, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
– секція «Медицина»

ІІ місце – Кудлай Олексій, учень 9 класу Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Каховської міської ради Херсонської області;
– секція «Валеологія»
ІІІ місце – Сагань Федір, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради.