Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації

• Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Вітаємо команду юних херсонців, що вибороли 11 призових місць у Чемпіонаті України серед школярів зі спортивного орієнтування

На Чемпіонаті України серед школярів зі спортивного орієнтування  15-22 липня 2019 року команда Херсонської області виборола III загальнокомандне місце та 11 призових місць в особистому заліку (керівники Капара Олена та Васіна Ірина).

Чемпіонат проводився у мальовничому селі Свидівок Черкаської області. За звання кращих орієнтувальників змагались 300 учасників з 15 областей України. Команда Херсонської області в основному була представлена вихованцями Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді. Не зважаючи на складність змагань, серйозну конкуренцію, команда херсонців показала високий результат і стала бронзовим призером Чемпіонату. Вітаємо!