Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Відкриття медіатеки та ресурсної кімнати

19 квітня 2019 року, під час робочої поїздки до Олешківського району т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій відвідав Олешківську гімназію. У цьому навчальному закладі здобувають освіту 758 учнів, з них – 72 дитини з особливостями психічного розвитку та 17 з особливими освітніми потребами.

Так, в рамках реалізації національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» на базі гімназії відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати та першої в Херсонській області медіатеки.

На  поточний ремонт кабінетів, облаштування медіатеки та ресурсної кімнати для дітей з особливими освітніми потребами Олешківської гімназії було  використано 700391,62 грн. За кошти районного бюджету та залишків освітньої субвенції було придбано меблі, комп’ютерне обладнання, оргтехніку та корекційні засоби навчання.

Дмитро Бутрій оглянув приміщення, привітав присутніх з відкриттям ресурсної кімнати, медіатеки та побажав здоров’я, наснаги та нових вражень.

Ресурсна кімната – це окремий, спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатися за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. У новоствореному класі, в комфортних умовах, діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу навчатися та адаптуватися до навчального процесу, також вихованцям закладу та їх родинам надаватимуть психолого-педагогічну допомогу.

В країнах Європи діти з інвалідністю не ізольовані від однолітків, вони мають змогу спілкуватися з ними. Дітям з особливими потребами, навчання разом з однолітками, допомагає адаптуватися до життя в суспільстві, не боятися ровесників, розширювати світогляд та коло друзів.