Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Відбувся партнерський форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями»

Сьогодні Міністерством освіти і науки України проведено партнерський форум “Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріорітетні напрями”. У заході взяла участь начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Тетяна Юшко.

Під час форуму Президент України Володимир Зеленський анонсував про створення Ради з розвитку загальної середньої освіти.

Перша леді України Олена Зеленська, за ініціативи та під патронатом якої активно впроваджується реформа шкільного харчування, виступила з доповіддю «Якісне харчування  – здорова дитина». 

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет презентував стратегію розвитку освітньої галузі на 2021 рік. «Головна мета державної політики у цій сфері – забезпечення доступної та якісної дошкільної освіти, яка є стартовою платформою для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі», – зазначив Сергій Шкарлет під час виступу на форумі «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями».

Очільник МОН зазначив, що цього року Міністерство розпочинає пілотування реформи «Нова українська школа» на рівні базової середньої освіти та водночас спільно з Національною академією педагогічних наук України працюватиме над створенням старшої профільної школи й розробленням змісту профільної освіти, а також підвищенням кваліфікації вчителів.