Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип Версія сайту для людей з вадами зору

Вихованці КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради – переможці Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій

З 12 по 15 липня 2021 року у Національному еколого- натуралістичному Центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проходив Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій. Фестиваль проводився з метою виховання любові до рідної землі, родини, свого народу, Батьківщини; формування національної свідомості підростаючої молоді.

Делегація від Херсонської області – вихованці гуртка «Екологічний театр» комунального закладу «Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» отримала визнання гостей та журі фестивалю і посіла почесне І місце.

У програмі заходу були різні види діяльності: презентація досягнень юннатів у сфері національно-патріотичної діяльності, тематичні конкурси, майстер- класи, тренінги, екскурсії.

Дякуємо за достойну участь, за оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності й за перемогу Марії ДОЛАБАНІ, Марії КОСТАВІ, Мілені ЛЕВІНЦОВІЙ, Вікторії ПАСІЧНІЙ, Олені ШУТКІНІЙ та Данилу КЛИМЕНКУ!

Окрема подяка Олені ОЛІЙНИКОВІЙ (керівниці гуртка) за підготовку команди до участі у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій, громадянську позицію і високі досягнення у сфері патріотичного виховання учнівської молоді.